Turnyrai

TURNYRAI

SPORTO RĖMIMO FONDO PROJEKTAS

 

Projekto pavadinimas:

Tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras ZINZINO CUP

Projekto įgyvendinimo laikotarpis:

2019-01-01 – 2022-12-31

 

Projekto tikslas

Per sportą ir kūno kultūrą skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, užtikrinti jų užimtumą, didinti motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla, skatinti juos sistemingai mankštintis, ugdyti vaiko gyvenimo įgūdžius, asmenines, socialines ir kitas bendrąsias kompetencijas panaudojant sportą kaip priemonę. Plėtoti ledo ritulio šaką Lietuvoje, garsinant Lietuvos vardą.

Pagrindinis projekto tikslas – ledo ritulio, kaip sporto šakos populiarinti ir teigiamam sporto įvaizdžiui kurti. Ieškoti talentingų vaikų, populiarinti ledo ritulį vaikų tarpe. Formuoti sveiko gyvenimo įgūdžius. Ruošti vaikus įvairaus amžiaus Lietuvos bei kitų šalių ledo ritulio rinktinėms. Ruošti pamainą rinktinei. Populiarinti mėgėjų ledo ritulį Klaipėdoje.

Tarptautiniai vaikų turnyrai pritraukia daug žiūrovų ir sirgalių. Tarp atsiranda ir norinčiu pradėti lankyti ledo ritulio treniruotes. Pagrindinis šios programos įgyvendinimo rezultatas – didinti sportuojančių vaikų skaičių Klaipėdos mieste ir rajonuose.

Liepos 31-rugpjūčio 2 dienomis Klaipėdos Akropolio ledo arenoje buvo organizuotas tarptautinis ledo ritulio turnyras. Turnyre dalyvavo 11-12 metų ledo ritulininkai iš Lietuvos ir Latvijos Respublikos. Lietuva atstovavo Vilniaus „Geležinio vilko“ ir Klaipėdos „HC Klaipėda“ komandos. Latvijos Respubliką atstovavo net keturios komandos: Liepojos ledo ritulio mokyklos auklėtiniai, ir 3 komandos iš Latvijos sostinės – „BHC“, „HK Zibeņi“ ir „Kurbads“ . Varžybose dalyvavo 106 jaunieji ledo ritulininkai.