Turnyrai

TURNYRAI

SPORTO RĖMIMO FONDO PROJEKTAS

 

Projekto pavadinimas:

Tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras ZINZINO CUP

Projekto įgyvendinimo laikotarpis:

2019-01-01 – 2022-12-31

 

Projekto tikslas

Per sportą ir kūno kultūrą skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, užtikrinti jų užimtumą, didinti motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla, skatinti juos sistemingai mankštintis, ugdyti vaiko gyvenimo įgūdžius, asmenines, socialines ir kitas bendrąsias kompetencijas panaudojant sportą kaip priemonę. Plėtoti ledo ritulio šaką Lietuvoje, garsinant Lietuvos vardą.

Pagrindinis projekto tikslas – ledo ritulio, kaip sporto šakos populiarinti ir teigiamam sporto įvaizdžiui kurti. Ieškoti talentingų vaikų, populiarinti ledo ritulį vaikų tarpe. Formuoti sveiko gyvenimo įgūdžius. Ruošti vaikus įvairaus amžiaus Lietuvos bei kitų šalių ledo ritulio rinktinėms. Ruošti pamainą rinktinei. Populiarinti mėgėjų ledo ritulį Klaipėdoje.

Tarptautiniai vaikų turnyrai pritraukia daug žiūrovų ir sirgalių. Tarp atsiranda ir norinčiu pradėti lankyti ledo ritulio treniruotes. Pagrindinis šios programos įgyvendinimo rezultatas – didinti sportuojančių vaikų skaičių Klaipėdos mieste ir rajonuose.

Liepos 31-rugpjūčio 2 dienomis Klaipėdos Akropolio ledo arenoje buvo organizuotas tarptautinis ledo ritulio turnyras. Turnyre dalyvavo 11-12 metų ledo ritulininkai iš Lietuvos ir Latvijos Respublikos. Lietuva atstovavo Vilniaus „Geležinio vilko” ir Klaipėdos „HC Klaipėda” komandos. Latvijos Respubliką atstovavo net keturios komandos: Liepojos ledo ritulio mokyklos auklėtiniai, ir 3 komandos iš Latvijos sostinės – „BHC”, „HK Zibeņi” ir „Kurbads” . Varžybose dalyvavo 106 jaunieji ledo ritulininkai.

2021 m. gruodžio 17-19 dienomis Klaipėdos PC Akropolio ledo arenoje buvo organizuotas U13 tarptautinis ledo ritulio turnyras Klaipėda Christmas Cup 2021. Turnyre dalyvavo 11-12 m. ledo ritulininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Lietuvai atstovavo “Sostinė Hockey“ ir Klaipėdos „HC Klaipėda“ komandos. Latvijos Respublikai atstovavo komandos is Daugpilio, Liepojos ir Rygos. Varžybų metu ant ledo dirbo teisėjai iš Lietuvos ir Latvijos.

Turnyrė dalyvavo 95 dalyviai. Sužaista 15 varžybų.

2021 m. gegužės 22-23 dienomis Klaipėdos PC Akropolio ledo arenoje buvo organizuotas U14 tarptautinis ledo ritulio turnyras Klaipėda Cup 2021. Turnyre dalyvavo 13-14 m. ledo ritulininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Lietuvai atstovavo Vilniaus „Geležinio vilko“,“Sostinė Hockey“ ir Klaipėdos „HC Klaipėda“ komandos. Latvijos Respublikai atstovavo komanda iš Latvijos sostinės – „BHC“. Varžybų metu ant ledo dirbo teisėjai iš Lietuvos ir Latvijos.

Pirmoji turnyro „Klaipėda cup” diena visos dalyvaujančios komandos sužaidė tarpusavyje po 3 rungtynes.
Visą dieną vyko tikras derbis ant ledo. Buvo visko: greitų atakų, stiprios gynybos, puikių įvarčių, neįtikėtinų seivų!   
Antra turnyro diena kovoje dėl trečios vietos lazdas sukryžiavo dvi Vilniaus komandos: „Sostinė hockey“ ir  „Geležinis vilkas“. Po sunkios ir atkaklios kovos bronzos medalius iškovojo „Geležinio vilko“ komanda.
Finale susikovė  Klaipėdos „HC Klaipėda“ komanda su svečiais iš Latvijos, Rygos „BHC37” ekipa, kurie atvyko į turnyrą pasistiprinę žaidėjais iš kitų Latvijos klubų. Po įtempto derbio ant ledo pergalingai džiaugėsi kaimynai latviai! Jie iškovojo turnyro taurę ir ji  iškeliavo į Rygą! „HC Klaipėda” pasipuošė sidabro medaliais!

Turnyre komandos iškovojo vietas:

1. 🇱🇻 „BCH37”, Latvija, Ryga
2. 🇱🇹 „HC Klaipėda”, Klaipėda
3. 🇱🇹 „Geležinis vilkas”, Vilnius
4. 🇱🇹 „Sostinė Hockey”, Vilnius 

Turnyro geriausiais  pripažinti:

– geriausias gynėjas – 🇱🇹 Danielius Mordas („Sostinė Hockey”);

– geriausias puolėjas – 🇱🇹 Miron Borodin („Geležinis vilkas”) ;

– geriausio vartininko titulas atiteko – „HC Klaipėdos” 🇱🇹 Viltei Beličenkaitei;

– naudingiausias turnyro žaidėjas – 🇱🇻 Roberts Gasūns („BCH37”).


Turnyrė dalyvavo 88  dalyviai. Sužaista 10 varžybų. 

Pagrindinis projekto tikslas –  populiarinti ledo ritulį vaikų tarpe ir įtraukymas naujų vaikų į ledo ritulio treniruotės.

Šiandien finišavo tarptautinis Klaipėda cup U13 turnyras. Tris dienas ant Klaipėdos „Akropolio” ledo šurmuliavo didžiulis U13 amžiaus grupės jaunųjų ledo ritulininkų būrys!
Net 6 komandos susirungė tarpusavyje:”HC Klaipėda”🇱🇹, ledo ritulio mokykla „Klaipėdos Baltija”🇱🇹, „Kaunas City”🇱🇹, „HS Mārupe”🇱🇻, „Liepājas SSS🇱🇻, „Daugavpils LSS🇱🇻!
Visas dienas vyko atkaklios kovos ant ledo! Netrūko fantastiškų puolimo atakų, puikių įvarčių, tvirtos gynybos ir nerealių vartininkų seivų!
 
Galutinė komandų rikiuotė susumavus rezultatus:

1. 🇱🇹 Klaipėdos HC „Klaipėda”
2. 🇱🇹 HC Kaunas City
3. 🇱🇻 HS Marupe
4. 🇱🇻 Liepājas Sporta Spēļu skola
5. 🇱🇹 Ledo Ritulio Mokykla „Klaipėdos Baltija”
6. 🇱🇻 Daugavpils LEDUS Sporta SKOLA
 
Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti:

– rezultatyviausias žaidėjas – 🇱🇹 Kiril Cepov („HC Klaipėda”),

– perspektyviausias žaidėjas – 🇱🇹 Benas Simutis („Kaunas City”),

– geriausias vartininkas – 🇱🇻 Peteris Brūveris („HS Mārupe”),

– geriausias puolėjas – 🇱🇹 Bernardas Butkin („Klaipėdos Baltija”),

– geriausias gynėjas – 🇱🇻 Aleksandrs Kozlovs („Liepājas SSS”),

– jauniausias žaidėjas – 🇱🇻 Aleksandrs Silovs („Daugavpils LSS).
 
Sveikiname visus turnyro dalyvius, prizininkus ir pirmosios vietos nugalėtojus – „HC Klaipėda” Artiom Sumin auklėtinius!
Turnyre teisėjavo tarptautinė teisėjų brigada: Sintija Čamane 🇱🇻, Romans Nekludovs 🇱🇻, Andrej Šutov 🇱🇹.
Turnyre dalyvavo 96 vaikai.