1,2 % parama

Mieli klubo „HC Klaipėda“ nariai, sirgaliai, draugai ir tie kurie tiesiog neabejingi Klaipėdos ledo rituliui.

Šiemet iki gegužes 1 d. Jūs turite galimybę skirti 1,2% Jūsų jau sumokėto į Valstybės biudžetą  gyventojų pajamų mokesčio Ledo ritulio klubui HC „Klaipėda“. LR gyventojų, nepasinaudojusių šia galimybe, 1,2% pajamų mokesčio yra paliekami valstybės biudžetui.

Šiais metais „HC Klaipėda“ klubas vėl organizuoja loterijąSkirk 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramos „HC Klaipėda“ ledo ritulio klubui ir laimėk parduotuvės „ICE SPORT“ dovanų kuponą – 100 Eurų“.

Asmenys, užpildę deklaracijos formą FR0512 ir skyrę savo 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio „HC Klaipėda“ klubui (gavėjo kodas 304042149) bei pageidaujantys dalyvauti loterijoje, registruojasi ir savo užpildytą formą siunčia elektroniniu paštu parama@hcklaipeda.lt. Savo dalyvavimą patvirtina žodžiais „Dalyvauju loterijoje“ ir nurodo vardą, pavardę bei kontaktinį telefono numerį.

Loterijos nugalėtojas bus paskelbtas 2023 – 2024 metų sezono uždarymo šventėje.

Kaip skirti paramą ledo ritulio klubui HC „Klaipėda“?

Patogiausias ir greičiausias būdas paskirti paramą – iki einamųjų metų gegužės 1 d. prisijungti prie Deklaravimas.vmi.lt ir užpildyti formą FR0512 (05 versija).

Kaip pildyti deklaracijos forma FR0512 (05 versija)?

  1. Skiltyje „Deklaravimas” kairėje pusėje pasirinkite „Pildyti formą”, tada „Dažniausiai pildomų formų” saraše spustelėkite „Prašymas skirti paramą”.
  2. Formos pildymo lange paspauskite gaublio ikonėlę.
  3. Atsidarys pirmasis paramos pildymo langas. Spauskite „Tęsti”.
  4. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite Ledo ritulio klubas „HC Klaipėda” pavadinimą ir spauskite „Tęsti”.
  5. Kitame lange užpildykite informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kelintų metų norite skirti. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti”.
  6. Jei daugiau gavėjų pridėti nenorite/ baigėte redagavimą, peržiūrėkite, ar duomenys teisingi, ir spauskite „Taip, teisingi”.
  7. Patvirtinę duomenų teisingumą, atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą”.
  8. Suformavus prašymą, jame matysite pasirinktą paramos gavėją ir jiems skirtą pajamų mokesčio dalį. Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti”.

Paskutinė diena pateikti deklaraciją – 2024 m. Gegužės mėn. 1 d.

Jei iškilo klausimų kreipkitės telefonu: +370 673 98890

Iš anksto dėkojame visiems, skyrusiems dalelę savo brangaus laiko paraiškai pildyti, ir už paramą mūsų klubui. Jūsų palaikymas yra labai svarbus, nes tik turint lėšų galima pilnavertiškai įgyvendinti klubo veiklą, atstovauti mūsų bendrus interesus.