Apie mus

INFORMACIJA APIE KLUBO VEIKLĄ

Treneriai

Klube dirba patyrę treneriai, kurie skatina bei motyvuoja savo auklėtinius sportuoti, sistemingai dirbti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Nuolat vykdomas auklėtinių visapusiškas ugdymas – čiuožimo technika, driblingas, taktika, fizinis parengimas ir t.t. Treneriai visada siekia maksimumo iš kiekvienos treniruotės ir tam įdeda visas pastangas. Treniruotėse vyrauja disciplina ir privalomas atsakingas kiekvieno vaiko požiūris.

Komanda

Būdamas komandos dalimi vaikas visų pirmą mokosi pritapti ir būti lygiaverčiu savo komandos nariu. Komandinis sportas stiprina vaiką ir psichologiškai, kadangi būdamas komandos nariu, mažasis žaidėjas išmoksta atsitiesti po nėsekmių aikštelėje, lanksčiau mato situaciją ir priima savarankiškus sprendimus. Rungtynėse daugiausiai lemia komandinė dvasia, tikėjimas savimi ir savo komandos draugais.

Varžybos

Patiems mažiausiams organizuojamas „Pingvinukų turnyras”, kur vaikai gali išbandyti savo jėgas ledo ritulyje ir gauti viso šio žaidimo malonumų.
Šiek tiek vyresni vaikai dalyvauja turnyre „Pipirų taurė”, kurį organizuoja „SLRA” klubas iš Vilniaus. Jau nuo 9 metų vaikai pradėda dalyvauti Lietuvos ir Latvijos čempionatuose, kur jie įgyja žaidimų patirties, o tai yra labai svarbu tobulinant ledo ritulio žaidėją.

0+
Vaikų skaičius klube
0
Vaikų amžiaus grupės
99,0%
Draugiška atmosfera
0%
Sveikesni vaikai

HC „Klaipėda“ veiklos trumpalaikiai tikslai:

  • Vieningos ledo ritulio mokyklos Klaipėdoje sukurimas – veikiančių Klaipėdos rajone ledo sporto mokyklų sujungimas arba veiklų koordinavimas, siekiant efektyviai naudoti turimus infrastruktūrą ir žmogiškuosius išteklius bei aktyviai dalyvauti jų kūrime ir atnaujinime;
  • Viešojo ir privataus finansavimo pritraukimas veiklos plėtrai bei nuosavų ledo ritulio infrastruktūros objektų valdymui;
  • Ledo ritulio, kaip sporto šakos, populiarinimas Lietuvoje, siekiant didesnio vaikų ir suaugusiųjų įtraukimo į užsiėmimus ledo rituliu;
  • Sąlygų sudarymas aktyvioms ir nuoseklioms vaikų bei paauglių treniruotėms Klaipėdoje;
  • Nacionalinių ir tarptautinių sporto renginių visų amžiaus grupių organizavimas bei dalyvavimas;
  • Mėgėjų komandos HC „Klaipėda“, dalyvaujančios mėgėjų čempionatuose Lietuvoje ir Latvijoje, kuriuose galėtų žaisti vyresni nei U-16 amžiaus grupės jaunuoliai ir jaunimas, sukurimas.

HC „Klaipėda“ steigimo ir veiklos ilgalaikiai tikslai:

  • Ledo ritulio, kaip sporto šakos, populiarinimas Lietuvoje;
  • Dalyvavimas naujos ledo ritulio infrastruktūros kūrime, įskaitant Klaipėdos ledo arena;
  • Profesionalaus ledo ritulio klubo HC „Klaipėda“, dalyvaujančio MHL B čempionate, sukurimas;
  • Susijusių su ledo rituliu prekių tiekimas ir paslaugų teikimas.

 
Klubo veiklą valdo kolegialus valdymo organas (taryba) ir klubo direktorius. Į tarybą išrinkami patys steigėjai ar dalyviai ir jų atstovai, bei asmenys, aktyviai dalyvaujantys klubo veikloje: tėvų atstovas (ne mažiau vieno tėvo iš kiekvienos komandos / amžiaus grupės), nuolatiniai rėmėjai, miesto savivaldos atstovai. Taryba susirenka 1 ar du kartus per mėnesį einamųjų klausimų sprendimui (trenerių skyrimas, dalyvavimas čempionatuose ir rungtynėse, paslaugų įkainiai, biudžetas, išlaidos, pajamos ir t.t.).

„HC KLAIPĖDA” KLUBO PROJEKTAI:

INVENTORIUS:

Projekto tikslas: įsigyjamas inventorius ir sportinė įranga, reikalinga užtikrinti ilgalaikį ir
kompleksinį jaunimo užimtumo ir ugdymo procesą ledo ritulio sporte.

KVALIFIKACIJA:

Projekto tikslas: ruošti aukštos kvalifikacijos ledo ritulio trenerius, kurie galės išugdyti
vaikus Lietuvos rinktinei bei profesionaliems ledo ritulio klubams. 

TURNYRAI:

Projekto tikslas:  ledo ritulio, kaip sporto šakos populiarinti ir teigiamam
sporto įvaizdžiui kurti. Ieškoti talentingų vaikų, populiarinti ledo ritulį vaikų tarpe.
Formuoti sveiko gyvenimo įgūdžius. Ruošti vaikus įvairaus amžiaus Lietuvos bei
kitų šalių ledo ritulio rinktinėms. Populiarinti mėgėjų ledo ritulį Klaipėdoje.

Aš nekenčiau kiekvienos treniruotės minutės, bet pasakiau sau: „Nesustok. Kentėk dabar ir visą gyvenimą gyvenk kaip čempionas“

Muhamaadas Ali