Amber Puck 2020

U9

Mūsų mažiausieji ledo ritulininkai pirmą kartą debiutavo tokiame turnyre, nes tik šiemet perėjo į U9 grupę. Iš viso turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Mūsų vaikai pralaimėjo komandoms iš Latvijos: „Baltijas vilki“, „Liepājas SSS“, „HS Mārupe“ ir užėmė 4 vietą savo pogrupyje. Atkrintamosiose varžybose (Playoff) HC Klaipėda komanda susitiko su Liepojos komanda ir įveikusi komandą iš Latvijos užėmė 7 vietą turnyre.

U11

Rugpjūčio 6 ir 7 dienomis pajūrio mieste savo jėgas išbandė naujai suformuota U11 komanda, kurioje žaidžia vaikai, gimę 2010 m. ir 2011 m. Turnyre taip pat dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Mūsų komanda susitiko su „HS Rīga“, „HS Mārupe“ ir „Baltijas vilki“ komandomis iš Rygos. Vienintelė pergalė prieš „HS Mārupe“ klubą leido paimti tris taškus ir užimti 3 vietą savo pogrupyje. Atkrintamosiose varžybose (Playoff) Klaipėdos „HC Klaipėda“ komanda susitiko su „HK Zibeņi“ komanda ir minimaliu rezultatu (4:3) įveikė savo priešininkus,  taip užimdami 5 vietą turnyre.

U13

Rugpjūčio 13 ir 14 dienomis taip pat savo jėgas išbandė naujai suformuota U13 komanda, kurioje žaidžia vaikai, gimę 2008 m. ir 2009 m. Aštuonios komandos suskirstytos į 2 pogrupius. Mūsų vaikinai šventė pergalę prieš visas savo pogrupio komandas – „Ogre Juniors“, „HK Mogo“ ir „Baltijas vilki“. Abiejų grupių lyderiai „BHC37“ ir Klaipėdos „HC Klaipėda“ varžėsi dėl pirmosios vietos  „Amber Puck“ finale. Atkaklioje kovoje rezultatas po 3 kelinių buvo lygus (1:1), todėl viską nusprendė baudos mėtimai. Dėja, „BHC37“ komandos auklėtiniai buvo tikslesni, laimėjo baudinių seriją ir tapo „Amber Puck U-13“ nugalėtoju. Mūsų klubo auklėtiniai tapo vicečempionais. 

U15

Rugpjūčio 18 ir 19 dienomis taip  savo jėgas išbandė ir U15 komanda, kurioje dabar žaidžia vaikai, gimę 2006 m. ir 2007 m. Turnyre  dalyvavo 10 komandų, kurios buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Be vieno pralaimėjimo mūsų komanda užėmė 1 vietą grupėje, įveikdama tokias komandas kaip „Liepājas SSS“, „BHC37“, „HK Kurbads“ ir „Ogre Juniors“. Absoliutu turnyro nugalėtoju tapo Klaipėdos „HC Klaipėda “, laimėjusi visas rungtynes ​​ir pademonstravusi puikų įvarčio / rezultato santykį su +20 taškų.

Norime padėkoti visiems treneriams už puikų darbą ir visiems vaikams už labai gerus rezultatus ir nepamirštamas emocijas! Sėkmės naujame 2020/ 2021 m. sezone!!!

AutoriusLedo ritulio klubas "HC Klaipėda"
VietaLOC, Brīvības iela 38, Liepoja, Latvija
Media 1Ledo ritulio klubas "HC Klaipėda"
Media 2https://www.amberpuck.lv/
Data2020.08.25

Amber Puck turnyras 2020

Kiekvienais metais mūsų klubo auklėtiniai dalyvauja „Amber Puck“ turnyre, kuris vyksta rugpjūčio mėnesį Liepojoje, Latvijoje. Šis turnyras yra ne tik priešsezoninis pasiruošimas, bet ir galimybė susitikti su įvairiomis komandomis iš Latvijos ir Lietuvos.