Sostinė Hockey Cup U13 komandų turnyras

AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaVilniaus Pramogų arena
Data2021.05.08 - 09
MediaSaulius Čirba

Sostinė Hockey Cup U13 komandų turnyras

Superinis savaitgalis Vilniuje!!!
Mūsų U13 komanda savaitgalį svečiavosi Vilniuje. Ką gi mes ten darėme??! 🧐 Ogi sudalyvavome šauniame turnyre „Sostinė hockey cup“ !! 🥅🏒💪 Ir dar kaip sudalyvavome!
Penkios stiprios komandos – „Sostinė hockey“, „Geležinis vilkas“, Elektrėnų „D. Kasparaičio ledo ritulio mokykla“, „HC Klaipėda“ ir net svečiai iš Latvijos „BHC37“ ! Derbis ant ledo dvi dienas!
Pirmą dieną nurungę visus varžovus patekome į pusfinalį. Čia teko kautis su „BHC37“ ekipa dėl „kelialapio“ į finalą… Oj nelengva buvo 😥… įtampa iki paskutinių sekundžių… bulitai… sirgaliai užgniaužę kvapą mintimis palaikė mūsiškius… ir taiklesni buvom mes! Jeeee, mes finale! 🥳
Finale mūsų varžovai – „Geležinis vilkas“. Gražus, įtemptas žaidimas. Šį kartą sėkmė lydėjo vilniečius. Mes garbingai pasipuošėme sidabro medaliais!!! Didžiuojamės tuo! 🏆 Didžiuojamės ir komandos kapitonu Deimantu Šulinsku, kuris tapo naudingiausiu turnyro žaidėju!!!
Savaitgalis buvo pilnas emocijų! Seniai tokių nepatyrėme! Ačiū visoms komandoms už tikrai gražias ir įdomias kovas!!
Ačiū „Sostinė hockey“ už nepakartojamo ir intriguojančio turnyro organizavimą, už galimybę vaikams susitikti su savo draugais! ❤️
Nuoširdus ačiū tėveliams – sirgaliams už palaikymą! Jūs nerealūs! 🤩
Didelis dėkui komandos treneriams Denis Smelik ir Timur Muginov! Jūs mokote mūsų vaikus ledo ritulio paslapčių, mokote kovoti ugdote komandiškumo dvasią, ir svarbiausia – mylėti ledo ritulį!