AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaKauno ledo arena, Liepājas Olimpiskais centrs
Data2022.12.10 - 11

HC Klaipėda U13A ir U13B komandos Lietuvos ir Latvijos čempionatuose

Šeštadienį U13 komanda svečiavosi kaimyninėje Latvijoje. Pirmus du kėlinius komandos žaidė taiškas į tašką, tačiau 3 kelinyje mūsų ledo ritulininkai sugebėjo pralaužti varžovo gynybą ir išplėšė pergalę 7:4 prieš Liepojos SSS komandą. Paskutinės varžybos grupėje nusimato gruodžio 17d. prieš Rygos HS Grīziņkalns ekipą. Linkime sėkmės!

Taip pat šeštadienį U13B komanda rungtyniavo Kauno mieste prieš jungtinę Griunvaldas-Startas komandą. Varžovas buvo nugalėtas rezultatu 15:3. Sveikinam komandą ir trenerį Timur Muginov su pergalė!

VietaKlaipėdos Akropolis, Valmieras Olimpiskais centrs

HC Klaipėda U15 komanda Lietuvos ir Latvijos čempionatuose

Šeštadienį mūsų U15 ekipa Lietuvos čempionate Klaipėdoje nugalėjo „sausu” rezultatu DKLRM – Žalgiris komandą. O sekmadienį komanda surėmė lazdas su Valmieras hokeja skola ekipa. Rungtynėse buvo karšta – atakos keitė viena kita, o antrajame kelinyje ir vienos, ir kitos komandos žaidėjai buvo šalinami už grubumą, neleistiną puolimą ir pan., emocijos tiesiog siautėja… bet mūsų vaikinai sugebėjo pasipriešinti ir išplėšti pergalę 4:1. Sveikiname HC Klaipėda su pergalėmis ir dėkojame treneriui Denis Smelik!

AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda, Hockey Lietuva
VietaElektrėnų ledo rūmai, Rygos Akropolis

Moterų rinktinės ir Lietuva2 komandos Latvijos čempionate

Šeštadienį Elektrėnuose Lietuvos ledo ritulininkės po baudinių serijos 4:3 palaužė iki tol be pralaimėjimų lygoje žengusią stipriausią Latvijos moterų komandą – „Laima“. Varžovėms tai apskritai buvo pirmasis pralaimėjimas lygoje per tris sezonus, kuris nutraukė 25 iš eilės pergalių seriją.  Klara Miuller likus 40 sekundžių iki trečiojo kėlinio pabaigos, leido mūsų šalies rinktinei išplėšti pratęsimą. Viltė Beličenkaitė nepraleido nė vieno oponenčių metimo ir lietuvės šventė įsimintiną pergalę.
Sveikinam mūsų merginas ir komandą su istorinė pergalė!

Kita moterų Lietuva2 komanda šeštadienį ir sekmadienį rungtyniavo Rygoje. Šįkart susirgo labai daug merginų, todėl iki paskutinės dienos buvo neaišku, ar komandai pavyks surinkti minimalų žaidėjų skaičių. Komanda išvažiavo su silpnesniu sąstatu, bet tai nesutrukdė išeiti ant ledo ir kovoti iki paskutinės minutės.

Šeštadienį mūsų moterys susitiko su viena iš Baltijos moterų čempionato lyderė L&L Gold ekipa, kuri šiuo metu užima 1 vietą turnyrinėje lentelėje. Į mūsų vartus priešininkės atliko net 97 smūgius, iš kurių 15 pasiekė tikslą. Vienintelį įvartį įmušė mūsų komandos jauniausia žaidėja Ana Kondratjeva už ką ji ir gavo rungtynių geriausios žaidėjos apdovanojimą.
Sekmadienį jau 9 val. ryte moterys surėmė lazdas su Laima2 komanda, kuri tvirtai užima 3 vietą turnyrinėje lentelėje. Jau penktąją rungtynių minutę Lietuva2 komanda išsiveržė į priekį, tačiau tai buvo vienintelis įvartis šiame mače. Pergalę šventė varžovės iš Latvijos 3:1. Mūsų komandai pritrūko patirties, žaidėjų ir aišku jautėsi nuovargis. Esate šaunuolės!

Paskutinės čempionato rungtynės nusimato sausio 7 ir 8 dieną su HS Tukums ir SHK Ozolnieki komandomis.