AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaVilniaus Pramogų arena
Data2022.12.04

HC Klaipėda U11A komanda Lietuvos čempionate

Sekmadienį įvyko dar vienas A grupės turas Vilniuje, kuriame dalyvavo ir mūsų klubo ledo ritulininkai. Iš viso buvo sužaistos 5 rungtynės, iš kurių buvo laimėtos 2: prieš Klaipėdos Skatas komandą rezultatu 5:3 ir Hockey Punks komandą rezultatu 5:2. Komandos Sostinė Hockey, D. Kasparaičio LRM ir Geležinis vilkas šįkart buvo pranašesnės.

VietaVilniaus Pramogų arena, Klaipėdos Akropolis, Kurbads ledus halle
Data2022.12.03 - 04

HC Klaipėda U13 komandos Lietuvos ir Latvijos čempionatuose

Praėjusį savaitgalį komanda HC Klaipėda U13B Vilniuje sužaidė 2 rungtynes. Mūsų ledo ritulininkai rezultatu 2:5 nusileido Sostinė Mergaitės komandai bei pripažino Hockey Punks komandos pranašumą.
Šiais metais šioje grupėje mūsų auklėtiniai įgyja patirties, kad kitais metais galėtų užtikrintai žaisti per visą aikštę, todėl kiekvienos rungtynės yra dar vienas žingsnis tikslo link.

Kitoje grupėje HC Klaipėda U13A komanda nugalėjo D. Kasparaičio komandą. Nors po pirmojo kėlinio rezultatas nepasikeitė, antrajame kėlinyje mūsų vaikai parodė charakterį ir pakeitė žaidimo eigą. Galutinis rezultatas 8:2 ir komanda švenčia dar vieną pergalę.

Šeštadienį HC Klaipėda U13 komanda rungtyniavo Rygoje prieš HC Kurbads komandą. Žaidimas vyko taškas į tašką ir lemiamos buvo paskutinės 12 rungtynių minučių, per kurias buvo įmušti 3 įvarčiai be atsako. Sveikinam trenerį ir komandą su pergale!

VietaVilniaus Pramogų arena, Tukuma ledus halle

HC Klaipėda U15 komanda Lietuvos ir Latvijos čempionatuose

Šeštadienį HC Klaipėda U15 komanda taip pat rungtyniavo Vilniuje. Šįkart klaipėdiečiai susitiko su Hockey Punks komandą ir nuo pat pirmųjų minučių prasidėjo įvarčių lietus. Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 10:1! Galutinis rezultatas 17:3 ir kolkas turnyrinėje lentelėje esame 3 vietoje, todėl neatsipalaiduojame ir ruošiamės kitoms rungtynėms!
Deja, varžybų metu buvo traumuotas vienas iš mūsų žaidėjų, todėl linkime jam kuo greičiau pasveikti!!!

Sekmadienį mūsų auklėtiniai surėmė lazdas su HK Tukums komanda ir tik po baudinių serijos nusileido komandai iš Latvijos. Kitos Latvijos čempionato rungtynės bus jau šį savaitgalį Valmieroje. Linkime vaikams pergalės!

VietaMogo ledus halle, Jelgavas ledus halle

Jungtinė HC Klaipėda/ HC Žalgiris komanda Latvijos čempionate

Šeštadienį ir sekmadienį jungtinė HC Klaipėda/ HC Žalgiris U17 komanda sužaidė paskutines rungtynes ​​B grupėje, užėmė 5 vietą turnyrinėje lentelėje ir išėjo į kitą etapą.

Šeštadienį minimaliu rezultatu 4:5 buvo prailaimėta Falcons ’07 komandai, o sekmadienį pagrindinis rungtynių laikas prieš Jelgavas LSS baigėsi lygiosiomis 7:7, tačiau baudinių serijoje tikslesni buvo Jelgavos ledo ritulininkai.

Kitas etapas startuoja gruodžio 17d. A grupėje prieš HS Rīga 2008 komandą.