VietaElektrėnų ledo rūmai
Data2023.01.21
MediaLiudmila Felčinskaja

HC Klaipėda Girls - Lietuvos čempionės!

Šeštadienį moterų komandos sužaidė paskutines varžybas šiame sezone. Pusfinalių serijos metu HC Klaipėda Girls komanda užtikrintai įveikė 9:0 Vilniaus Hockey Stars komandą ir finale susitiko su reguliariojo čempionato nugalėtojais – Elektrėnų HC Amber ekipą.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė atsargiai, likus 15 sekundžių iki kėlinio pabaigos HC Klaipėda Girls lyderė Klara Miuller išvedė komandą į priekį. Antras kėlinys buvo lemiamas – moterys iš Klaipėdos įmušė dar 3 įvarčius be atsako. Rezultatu 5:1 triumfavo HC Klaipėda Girls komanda ir jau antrus metus iš eilės tampa Lietuvos čempionėmis.

Geriausia viso čempionato puolėja pripažinta Klara Miuller iš viso šiame sezone pelnė net 31 įvartį bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Geriausios vartininkės titulu buvo apdovanota Viltė Beličenkaitė.

Sveikiname mūsų merginas ir trenerį Vadimą Beličenką su pergalė!