9 savaitės varžybų apžvalga

Autorius Ledo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaVilniaus Pramogų arena, Klaipėdos Akropolis
Data2023.03.04 - 05

HC Klaipėda U13A ir U13B komandos Lietuvos čempionate

Praėjęs savaitgalis buvo labai darbingas visiems mūsų auklėtiniams, net mažiesiems pipiriukams.

U13A komanda laimėjo dvejas varžybas – rezultatu 6:2 buvo nugalėtos Sostinė Hockey ir 4:2 Hockey Punks ekipos. Abu žaidimai buvo įtempti ir reikalavo daug susikaupimo iš visų žaidėjų. Visi šauniai įvykdė trenerio Artiom Sumin nurodymus ir gali ruoštis paskutinėms reguliariojo sezono rungtynėms.

Šeštadienį U13B komanda ant Klaipėdos Akropolio ledo susitiko su Sostinės mergaičių komandą. Žaidimas vyko taškas į tašką. Paskutinėmis rungtynių minutėmis treneris pakeitė vartininką į šeštą aikštės žaidėją ir #8 Jokubas Šimkus įmušė labai svarbų įvartį, bet rungtynių laikas greitai baigėsi ir mūsų žaidėjams pritrūko laiko išlyginti rezultatą. Mūsų auklėtiniai minimaliu skirtumu 5:6 pralaimėjo, bet nusiminti nebuvo kada, nes kitą dieną laukė kitos varžybos.

Sekmadienį ant Klaipėdos Akropolio ledo mūsų vaikai susitiko su vienu iš U13B lygos lyderių – Hockey Punks ekipą. Rezultatu 4:8 komanda nusileido stipresniam varžovui. Žengiame toliau ir ruošiamės sekančioms varžyboms kartu su treneriu Timur Muginov.

Autorius Ledo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaKlaipėdos Akropolis, Vilniaus Pramogų arena
Data2023.03.04 - 05

HC Klaipėda U15 komanda Lietuvos čempionate

Šeštadienį HC Klaipėda U15 komanda ant Klaipėdos Akropolio ledo susitiko su Kaunas City bendraamžiais. Ir šįkart mūsų vaikinai nepaliko vilčių priešininkui. Rezultatu 12:2 pergalę šventė klaipėdiečiai.

Sekmadienį rezultatu 5:1 buvo nugalėta sostinės Geležinis Vilkas komanda. Žaidimas buvo labai įtemptas ir pirmus du kėlinius vyko taškas į tašką, tačiau paskutiniame kėlinyje mūsų vaikinai įmušė keletą įvarčių be atsako ir išplėšė pergalę.

Ačiū treneriui Denis Smelik ir komandai!

Autorius Ledo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaVolvo ledus halle
Data2023.03.04 - 05

Jungtinė HC Klaipėda/ HC Žalgiris U17 Latvijos čempionate

Savaitgalį jungtinė HC Klaipėda/ HC Žalgiris komanda svečiavosi Rygoje, kur dvejose varžybose patyrė pralaimėjimą prieš HS Kurbads  ir Falcons ’07  komandas. Šiuo metu komanda užima 5 vietą turnyrinėje lentelėje ir labai svarbią kovo 11 dieną tikimės laimėti prieš Baltu Vilki/ BHC37 komandą.

Ačiū treneriams ir komandai!