AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaKlaipėdos Akropolis
Data2023.02.19

HC Klaipėda U11A komanda Lietuvos čempionate

Sekmadienį įvyko dar vienas U11 komandų turas, kuriame dalyvavo net 6 komandas – „HC Klaipėda”, „Klaipėdos Skatas”, „Hockey Punks”, „Geležinis vilkas”, „D. Kasparaičio LRM” ir „Sostinė Hockey”.  Visą dieną ant Akropolio ledo tvyrojo puiki atmosfera kupina varžybų azarto ir vaikų emocijų.

HC Klaipėda komanda laimėjo dvejas rungtynes ​​iš penkių. Žengiame toliau tik į priekį ir, vedami trenerio Timur Muginov, ruošiamės sekančioms varžyboms.

VietaElektrėnų ledo rūmai
Data2023.02.18

HC Klaipėda U13A komanda Lietuvos čempionate

Šeštadienį Elektrėnuose mūsų U13A komandos vaikai susitiko ant ledo su D. Kasparaičio ledo ritulio mokyklos bendraamžiais. Mūsų auklėtiniai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje 3:0. Paskutiniai du kėliniai buvo kupini įvarčių tiek iš mūsų, tiek iš varžovų pusės, bet pergalę šventė klaipėdiečiai rezultatu 12:6. Sveikinam komandą ir trenerį Artiom Sumin.

VietaKurbads ledus halle
Data2023.02.18-19
MediaLedo ritulio akademija HC Žalgiris

Jungtinė HC Klaipėda/ HC Žalgiris U17 komanda Latvijos čempionate

Šeštadienį ir sekmadienį jungtinė HC Klaipėda/ HC Žalgiris jaunių komanda rungtyniavo Latvijos sostinėje prieš HS Kurbads ekipą. Per pirmas varžybas iš varžybų aikštės teko iščiuožti net 5 komandos žaidėjams (3 traumos ir 2 ilgos baudos). Laimėti nepavyko..  Lietuviams teko pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu – 3:8

Po rungtynių visa komanda padarė išvadas ir jau antrą dieną žaidėjai buvo susitelkę, susikaupę ir išplėšė pergalė 6:4

Sveikinam komandą ir trenerius su svarbia pergalė!