44 savaitės varžybų apžvalga

AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaJelgavas ledus halle „Zemgale”, Klaipėdos Akropolis
Data2022.11.05 - 06

HC Klaipėda U13 komandos Lietuvos ir Latvijos čempionatuose

Šeštadienį, lapkričio 5 d. Klaipėdos ledo ritulininkai susitiko su Jelgavos LSS ekipa.  Komanda nusileido minimaliu skirtumu 7:10. Tačiau 🇱🇹 Lietuvos čempionate įtikinamu rezultatu 7:4 nugalėjo Sostinė Hockey ekipą ir tarpinėje čempionato lentelėje užima pirmąją vietą! Ačiū komandai ir treneriui Artem Sumin.

Komanda U13B, kurios pagrindą sudaro mūsų jaunieji ir dar tik patirtį kaupiantys ledo ritulininkai, 🇱🇹 Lietuvos čempionate žaidė su Sostinė Hockey. Mūsų komandą pasitiko įvarčių lietus ir nugalėtojais tapo Vilniaus komanda (rezultatu 1:13). Dėkojame komandai, treneriui Timur Muginov ir gausiam sirgalių būriui namų arenoje! 

AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaTukuma ledus halle
Data2022.11.06

HC Klaipėda U15 komanda Latvijos čempionate

Sekmadienį Latvijos čempionate susitiko su stipria HK Tukums komanda ir neilgai trukus nugalėjo 2:1. Likus tik dvejoms B grupės varžyboms, puikuojamės pirmojoje lentelės vietoje! Mūsų vaikinai su treneriu Denis Smelik priešakyje demonstravo aukšto meistriškumo žaidimą, nuosekliai vykdytos trenerio paskirtos užduotys. 

AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaVentspils ledus halle, Liepājas Olimpiskais Centrs
Data2022.11.05 - 06

Jungtinė HC Klaipėda/ HC Žalgiris komanda Latvijos čempionate

 Jungtinei Žalgiris-HC Klaipėda komandai Latvijos čempionate šeštadienį pavyko išplėšti pergalę prieš HK Venspils/HS Marupe komandą 8:4, o sekmadienį tik po baudinių serijos paaiškėjo mūsų komandos pergalė prieš Liepajas SSS ekipą 4:3. Ačiū komandai už puikų žaidimą ir treneriui Denis Smelik!