HC Klaipėda U7 ir U9 komandos „Jurij Merkutov CUP” turnyre

AutoriusLedo ritulio klubas HC Klaipėda
VietaKlaipėdos Akropolis
Data2022.05.14 - 15

HC Klaipėda U7 ir U9 komandos „Merkutov CUP" turnyre

Šeštadienį HC Klaipėda U9 komanda dalyvavo turnyre „Jurij Merkutov cup 2022”. Turnyre dalyvavo: ledo ritulio mokykla „Klaipėdos Baltija”, Klaipėdos „HC Klaipėda”, Kauno „Griunvaldas”, Vilniaus „Hockey punks” ir Vilniaus „Geležinis vilkas” jaunųjų ledo ritulininkų komandos. Visi varžovai itin stiprūs! Ant ledo visą popietę „buvo karšta”! HC Klaipėda U9 komanda turnyre iškovojo 5-ąją vietą, geriausiu komandos žaidėju pripažintas Michael Moisejev.
Turnyro nugalėtojais tapo Vilniaus „Hockey punks” komanda! Sveikiname nugalėtojus ir visas dalyvavusias turnyre komandas.
O sekmadienį mūsų klubo patys mažiausieji ledo ritulininkai dalyvavo „Jurij Merkutov cup 2022”.
Daugeliui tai buvo pirmosios tikros ledo ritulio rungtynės!
Turnyras buvo gausus vaikiškų šypsenų ir spindinčių akučių…. nes mažieji sportininkai tik žengia pirmuosius žingsnius ledo ritulyje, susipažįsta su žaidimo taisyklėmis… visa tai jiems nauja, smalsu… dar nepatirta! Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti taurėmis, atminimo medaliais!
Smagu buvo sudalyvauti pilno pozityvių emocijų ledo ritulio mokyklos „Klaipėdos Baltija” organizuotame turnyre!
VISI turnyro dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, vaikučiams tai buvo didelis įvertinimas, kiekvienas iš jų pats sau pasijuto nugalėtoju!
Ačiū turnyro organizatoriams ledo ritulio mokyklai „Klaipėdos Baltija” už galimybę surirungti turnyre su bendraamžiais!
Ačiū terneriams Sergej Jakuta ir Maksim Ponomarenko, kad U9 komandos vaikučius sutelkė ir paruošė turnyrui! Ačiū tėveliams ir sirgaliams! 🏒🥅❤️