U11 komanda Latvijos čempionate

Nors sekmadienį, vasario 9d. lauke spaudė šaltukas, mūsų U11 komandai Rygoje buvo „karšta“! Žaidėm Latvijos čempionato turo varžybas su Rygos Mogo 2009 ekipa.
Va čia tai kova! Įtampa iki paskutinių sekundžių !
Visas varžybas kovojome „taškas į tašką“. Įmušėm 4 įvarčius, kuriuos taikliai į priešininkų vartus pataikė :Miroslav Barusevičius, Arijus Benderavičius, Timur Gusiatin (perdavimas Aisčio Sobuto ir Arijus Benderavičiaus), Aistis Sobutas (perdavimas Tauro Giedros).… bet priešininkai taip pat taikliai atakuoja.. ir švieslentėje 4:5…. Vos minutė iki varžybų pabaigos… Komandos treneris Artiom Sumin savo auklėtiniams visada sako – „kova vyksta iki paskutinės sekundės, reikia kovoti ir nenuleisti rankų!“… Ir mes kovojome!
Tėveliai – sirgaliai skanduoja „Klai-pė-da!“, palaiko jaunuosius ledo ritulininkus…
Likus 5s tikslus Vladislav Tiščenko perdavimas komandos kapitonui Aisčiui Sobutui.. ir jo taiklus smūgis.. Įvartis!!! .. Je! … 5:5….poto seka baudinių serija… puikiai mūsų vartus“ laiko“ Daniil Kuprys… atremia 3 metimus iš 4…. ir… sėkmingi 2 komandos kapitono baudiniai.. .. atneša mums sunkią, bet pelnytą pergalę! Tai pergalė visos komandos…. kiekvienas kovojo iš stengėsi – „komandos stiprybė – kiekvienas jos žaidėjas, kiekvieno žaidėjo stiprybė – komandoje!“ (Phil Jackson)

You may also like...