HC“Klaipėda“ U11 komdanda NVLRL

Wau! Nerealus buvo prabėgęs savaitgalis U11 komandai! Sužaistos 4 pergalingos varžybos.. net trijuose skirtinguose miestuose!Vilniuje, Klaipėdoje ir Liepojoje! 
Šeštadienį U11 – 1 ir U11-2 komandos raižė Vilniaus Pramogų arenos ledą. Lietuvos čempionato A grupėje mūsų klubo U11-1 komandos auklėtiniai susitiko su „Hockey Punks“ ekipa. Susikaupę, įnirtingoje kovoje palaužėme varžovus 8:4!
Pergalinga nuotaika „užsikrėtę“ paskui ant ledo „lipo“ U11-2 komanda, kuri Lietuvos čempionato B grupėje sužaidė su Vilniaus“SLRA 1″ komanda. Ir šventė pergalę 24:1
Laimingi, puikios nuotaikos…. grįžome namo.
Pailsėję po kelionės sekmadienio vidurdienį U11-2 komanda, Klaipėdos Akropolyje „surėmė lazdas“ ant ledo su jungtine D. Kasparaičio ir Kaunas Hockey komanda. Įkvėpti vakarykštės pergalės, jaunieji ledo ritulininkai jau pirmomis rungtynių minutėmis sėkmingai atakavo varžovų vartus. Įspūdingu rezultatu 17:3 šventė pergalę!!
Savaitgalio „varžybų maratoną“ sekmadienio popietę vainikavo U11 komandos išvyka Liepojoje. Stojom į kovą Latvijos čempionate su Liepojos „LSSS“ komanda. Ir dar viena pergalė 12:1!!!
Treniruotėse „lietas“ prakaitas….nenuėjo veltui! Po superinio savaitgalio… pasidžiaugėme…. ir rimtai treniruojamės, nes jau poryt laukia kova Rygoje su stipria „Baltijas Vilki“ komanda.

You may also like...