HC „Klaipėda“ komandų savaitgalis Latvijoje

Nepasidžiaugėme sekmadienio (spalio 13 d. ) Latvijos čempionato U15 komandos pergale. Ją rezultatu 1:7 iškovojome nurungę latvių merginų komandą. Gal dėl to ir neskubejome girtis… bet čempionato taisyklės visiems vienodos.. O merginos šaunuolės, stipruolės, linkime sėkmės!
Sėkmingos rungtynės Pijui Skalandžiui, jo sąskaitoje 3 įmušti įvarčiai, po įvartį taip pat pelnė Danielius Kvedaras, Jegor Sobolev, Dovydas Jukna ir Ugnius Šimbelis, komandos treneris Andrej Savičev. Sveikinimai! ⛸️

U11 – 1 komandos sėkmingas startas Lietuvos čempionate!
Šeštadienį, spalio 19 d. Klaipėdos „Akropolyje“ pirmąsias Lietuvos čempionato rungtynes U11A grupėje sužaidėme su Elektrėnų Dariaus Kasparaičio LRM komanda.
Abi komandos stengėsi, kovojo.. ir šį kartą mūsų klubo auklėtiniai šventė pergalę 11:6!
Savaitgalį pasidžiaugėme pergale… O šiandien vėl lipsim ant ledo treniruotis.. Nes priešaky dar laukia daug įtemptų rungtynių! 

Azartiškas savaitgalis Latvijos čempionate mūsų U13 komandos ledo ritulio žaidėjams! Sužaisti teko net 3-jas varžybas. Deja, pritrūko šiek tiek sėkmės ir dvi iš jų pralaimėjome minimaliu skirtumu grupės lyderiams „Ogre junior“ – pirmąsias rezultatu 2:3, mums taškus pelnė Dovydas Jukna (perdavimas Deimanto Šulinsko) bei Viačeslav Alfiorov (asistavo Dovydas Jukna), antrąsias – 3:4, du įvarčiai pasiekė nuo Dovydo Juknos lazdos ir vienas nuo Deimanto Šulinsko. Rungtynės buvo vertos kiekvienos sekundės – gražus, kietas žaidimas! Tačiau ką rodo skaičių lentelės tai dar ne viskas, gaila, kad neina perteikti emocijų, kurios liejasi varžybų metu, vaikai kovėsi kaip tikri muškietininkai: vienas už visus ir visi už vieną!
Vis tik sukaupę ir suvieniję jėgas laimėjome prieš Jelgavos ritulininkus 5:6. Mums net 4 rezultatyvius įvarčius pelnė nepralenkiamas Dovydas Jukna bei po vieną pridėjo Deimantas Šulinskas ir Aleksandr Melnikov.
Dėkojame visiems žaidėjams, žinoma, ir treneriui Denisui Smelik, dar atskiras ačiū vartininkams: šauniajai Viltei Beličenkaitei bei Artiom Voloch.
⛸️

You may also like...