HC“Klaipėda“ U14 komanda Lietuvos čempionate

Savaitgalį „HC Klaipėda“ U14 komanda praleido Vilniuje. Čia klaipėdiečiai susirungė su „Geležinio vilko“ auklėtiniais.
Pirmąsias varžybas „HC Klaipėda“ pralaimėjo prieš „Geležinį vilką“ minimaliu skirtumu 3:4 (0:0; 0:1; 3:3). Įvarčius klaipėdiečiams pelnė:
1:1 Dovydas Jukna (perdavimas Klara Miuller);
2:1 Klara Miuller;
3:4 Maksimas Kondratjevas (perdavimas Aleksandras Zavirochinas).
Neatsimename, kada tiek daug įtampos, nusivylimo ir bejėgiškumo matėme mūsų ledo ritulininkų akyse tiek žaidimo metu, tiek ir po jo… Ar gali taip būti, kad ir šiais laikais teisėjai neužskaito akivaizdžių įvarčių (tokių buvo net du), žaidėjui išbėgus vienam prieš vartininką yra neleidžiama užbaigti atakos dėl priešininkų šešių žaidėjų ant ledo…apie abejotiną žaidėjų šalinimą spręsti negalime, tik labai prašome, teisėjų pagalvoti, ar verta taip elgtis, kiršinti žaidėjus, kurie ateityje vienoje rinktinėje žais už Lietuvą…Ar tikrai reikalinga pergalė bet kokia kaina?

Kitą dieną susitikimas tarp šių komandų taip pat nebuvo lengvas. Pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1, antrą kėlinį „HC Klaipėda“ minimaliai laimėjo 2:1, na o trečiajame kėlinyje, kai rezultatas buvo 3:2, teisėjai vėl pradėjo šalinti klaipėdiečius nuo ledo., gal ir vėl tikėjosi taip padėti vilniečiams… Bet treneris Andejus Savičevas nusprendė, kad nereikia likimo tampyti už ūsų, ir kiekvieną kartą mažumoje išleisdavo pagrindinį ketvertą. Ši taktika pasiteisino, mažumoje buvo pelnyti net trys įvarčiai (keista, bet protokole ir tai neatsispindi). „HC Klaipėda“ įveikė „Geležinį vilką“ 6:2 (1:1; 2:1; 3:0). Mūsų komandai įvarčius pelnė:
1:0 Ilja Michalevičius (perdavimas 10 Klara Miuller, Maksimas Kondratjevas);
2:2 Maksimas Kondratjevas (perdavimas Klara Miuller);
3:2 Ilja Michalevičius (Nikita Balašovas, Maksimas Kondratjevas);
4:2 Dovydas Jukna (perdavimas Maksimas Kondratjevas);
5:2 Klara Miuller (perdavimas Maksimas Kondratjevas, Dovydas Jukna);
6:2 Klara Miuller (Dovydas Jukna, Ilja Michalevičius).