HC“Klaipėda“ NVLRL reuzltatai

Šį šventinį savaitgalį į Klaipėdą atvyko daug svečių, buvo sužaistos ne vienos NVLRL rungtynės.
Šeštadienį abi „HC Klaipėda“ U12 komandos sužaidė su komanda iš Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“. Pirmoji komanda minimaliu skirtumu nugalėjo varžovus iš Rusijos, o antroji komanda patyrė pralaimėjimo kartėlį.

„HC Klaipėda-1“ – „Jantarnaja zvezda“ 6:5 (2:1; 3:3; 1:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Dovydas Jukna (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas);
2:0 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas);
3:2 Markas Dorožkinas (perdavimas Deimantas Šulinskas);
4:3 Deimantas Šulinskas (perdavimas Markas Dorožkinas);
5:3 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Markas Dorožkinas);
6:5 Dovydas Jukna.

„HC Klaipėda-2“ – „Jantarnaja zvezda“ 1:10 (0:4; 0:3; 1:3). Vienintelį įvartį į priešininkų vartus pasiuntė Michailas Puzikovas po Arijaus Benderavičiaus ir Georgijaus Pavliukovo perdavimų.

O „HC Klaipėda“ U14 iškovojo lengvus 6 taškus. Mūsų komanda susitiko su grupės autsaideriais „Hockey Punks“ komanda ir du kartus nugalėjo priešininkus žymia persvara.

„HC Klaipėda“ U14 – „Hockey Punks“ 22:0 (8:0; 6:0; 8:0). Su rungtynių protokolu susipažinkite čia:
http://www.hockey.lt/index.php/rungtyniu-statistika/73…

„HC Klaipėda“ U14 – „Hockey Punks“ 19:0 (7:0; 8:0; 4:0). Su šių rungtynių protokolu galite susipažinti čia:
http://www.hockey.lt/index.php/rungtyniu-statistika/73…

Šį savaitgalį Klaipėdoje svečiavosi dar viena komanda iš Vilniaus – „Geležinis vilkas U12“. Jau keli metais iš eilės NVLRL U12 amžiaus grupėje tarp dviejų stipriausių Lietuvos ledo ritulio mokyklų vyksta labai įdomios kovos – metų kovos:) Kai ant ledo susitinka „Geležinio vilko 1“ ir „HC Klaipėdos 1“ auklėtiniai, kiekviena klaida tampa lemtinga…Taigi šiemet „HC Klaipėda“ pirmosios komandos ledo ritulininkai rečiau klydo ir nugalėjo savo varžovus minimaliu skirtumu 2:1 (1:0; 0:0; 1:1). Žinoma, tai nebūtų pavykę be mūsų vartininkės Viltės Beličenkaitės. O Įvarčius „HC Klaipėda 1“ komandai pelnė:
1:0 Dovydas Jukna (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas, Robertas Bartkėnas);
2:1 Deimantas Šulinskas (perdavimas Dovydas Jukna, Matas Žilinskas).

„HC Klaipėda 2“ komanda taip pat išbandė savo jėgas su „Geležiniu vilku 1“. Tačiau metais jaunesni ledo ritulininkai atsilaikė tik pusantro kėlinio, daugiau neužteko jėgų priešintis. Rungtynės „HC Klaipėda 2“ – „Geležinis vilkas“ baigėsi rezultatu 0:8 (0:1; 0:4; 0:3).

You may also like...