HC“Klaipėda“ U11 Latvijos čempionate

Šį savaltgalį „HC Klaipėda“ U11 sužaidė dar dvejas rungtynes Latvijos čempionato A grupėje.
Labai netikėtai Elektrėnuose „HC Klaipėda“ pralaimėjo Vilniaus „SLRA“ komandai. Nors rungtynės pralaimėtos minimaliu skirtumu 2:3 (0:1; 0:0; 1:2), tačiau klaipėdiečiams – tai pralaimėjimas ir svarbių trijų taškų netekimas kovoje už trečią vietą. Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:1 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Deimantas Šulinskas);
2:2 Deimantas Šulinskas (perdavimas Jokūbas Mostavičius).

O sekmadienį, Daugpilyje „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai įrodė, kad neatsitiktinai yra tarp grupės stipriausiųjų. Nors pirmąjį kėlinį „HC Klaipėda“ auklėtiniai pralaimėjo „DLSS-1“ komandai, tačiau po trumpos pertraukos ir po aiškių trenerio nurodymų, klaipėdiečiai sužaidė labai sėkmingą kėlinį, o galutinis rungtynių rezultatas švieslentėje degė 9:5 (2:3; 4:0; 3:2). „HC Klaipėda“ komandai įvarčius pelnė:
1:1 Georgijus Pavliukovas (perdavimas Edgaras Viskantas);
2:1 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Deimanantas Šulinskas);
3:3 Edgaras Viskantas (perdavimas Michailas Puzikovas);
4:3 Vladislavas Tiščenko (perdavimas Arijus Benderavičius, Aistis Sobutas);
5:3 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Michailas Puzikovas);
6:3 Georgijus Pavliukovas (perdavimas Edgaras Viskantas);
7:3 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Robertas Bartkėnas, Deimanantas Šulinskas);
8:5 Robertas Bartkėnas (perdavimas Jokūbas Mostavičius, Deimanantas Šulinskas);
9:5 Aistis Sobutas (perdavimas Deimanantas Šulinskas, Vladislavas, Tiščenko).