„HC Klaipėda“ U14 komanda Baltarusijoje

„HC Klaipėda“ U14 komanda savaitgalį praleido Gardine (Baltarusijoje). Labai gaila, bet mūsų komanda ten pralaimėjo abejas rungtynes. Keista, kad NVLRL dalyvaujanti Gardino komanda Lietuvoje pralaimėjo beveik prieš visas stipriausias Lietuvos klubų (mokyklų) komandas. O Lietuvos komandai nuvyks į Baltarusiją, ši netikėtai pralaimi. Deja, bet tokia realybė….

„HC Klaipėda“ – „Gardinas“ 4:9 (2:3; 0:6; 2:0). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Klara Miuller (perdavimas Nikita Valasenko);
2:3 Ilja Michalevičius;
3:9 Aleksandras Zavirochinas (perdavimas Ilja Michalevičius, Klara Miuller);
4:9 Klara Miuller.

„HC Klaipėda“ – „Gardinas“ 2:6 (1:2; 0:1; 1:3). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:2 Ilja Michalevičius (perdavimas Klara Miuller, Dovydas Jukna);
2:6 Klara Miuller (perdavimas Danielius Kvedaras).

You may also like...