„HC Klaipėda“ U14 komanda NVLRL

„HC Klaipėda“ U14 komanda NVLRL kol kas rungtyniauja be pralaimėjimų. Šį savaitgalį namuose klaipėdiečiai be savo lyderės Klaros Mliuler net du kartus nugalėjo svečių komandą iš Vilniaus „Geležinis vilkas“.

Šeštadienį komandos kovojo taškas į tašką, taip kaip ir priklauso lygiaverčiams varžovams. „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai išplėšė pergalę tik paskutinę rungtynių minutę, jie nugalėjo rezultatu 4:3 (1:1; 2:1; 1:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:1 Maksimas Kondratjevas;
2:2 Ilja Michalevičius (perdavimas Dovydas Jukna);
3:2 Maksimas Kondratjevas (perdavimas Dovydas Jukna);
4:3 Dovydas Jukna (perdavimas Kirilas Feofanovas).

Na o sekmadienį „HC Klaipėda“ auklėtiniai įrodė, kad jie pelnytai yra vieni iš U14 grupės lyderių. Klaipėdiečiai iškovojo dar vieną pergalę prieš „Geležinis vilkas“ komandą net 8:2 (4:0; 0:0; 4:2). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Aleksandras Zavirochinas (perdavimas Ilja Michalevičius);
2:0 Viačeslavas Alfiorovas (perdavimas Jegoras Sobolevas);
3:0 Dovydas Jukna (perdavimas Ilja Michalevičius);
4:0 Nikita Valasenko (perdavimas Jegoras Sobolevas);
5:0 Aleksandras Zavirochinas (perdavimas Dovydas Jukna, Ilja Michalevičius);
6:0 Dovydas Jukna (perdavimas Ilja Michalevičius, Aleksandras Zavirochinas);
7:1 Ilja Michalevičius (perdavimas Dovydas Jukna);
8:2 Dovydas Jukna (perdavimas Ilja Michalevičius).

You may also like...