HC“Klaipėda“ U10 turas Lietuvos čempionate

Šį šeštadienį Klaipėdos „Akropolyje“ įvyko U10 pirmosios lygos turas.

„HC Klaipėda“ pirmoji komanda iškovojo dvi pergales ir pralaimėjo tik lygos lyderiams – komandai „Kaliningrado JTZ“.
Nors pirmasis rungtynių įvartis įskrido į kaliningradiečių vartus, tačiau Klaipėdos ledo ritulininkai, prasileidę net 3 įvarčius be atsako, nusileido „Kaliningrado JTZ“ komandai rezultatu 3:6 (1:4; 2:2). Du įvarčius mūsų komandai pelnė Tauras Giedra ir vieną – Kirilas Cepovas.

Praėjusį turą akistata tarp „HC Klaipėda-1“ – „Vilniaus SLRA-1“ komandų baigėsi vilniečių pergale, o šį kartą klaipėdiečiams sekėsi geriau, jie nugalėjo varžovus rezultatu 5:3 (3:1; 2:2). Įvarčius mūsų komandai pelnė Tauras Giedra – 2, o Edgaras Viskantas, Vladislvas Tiščenko ir Redas Markevičius – po 1.

O rungtynės tarp dviejų Klaipėdos komandų „HC Klaipėda-1“ – „Baltija-1“ baigėsi įtikinama mūsų klubo auklėtinių pergale – 9:2 (7:2; 2:0). Šiose rungtynėse nesulaikomas buvo Edgaras Viskantas, kuris pelnė 4 įvarčius, prie pergalės prisidėjo ir šie „HC Klaipėda“ auklėtiniai: Aistis Sobutas ir Redas Markevičius pelnę po 2 įvarčius, Tauras Giedra – 1 įvartį.

You may also like...