HC“Klaipėda“ U10 antrosios lygos turas Lietuvos čempionate

O sekmadienį Klaipėdos „Akropolyje“ įvyko ir U10 antrosios lygos turas.

„HC Klaipėda“ U10 antroji komanda iškovojo dvi lengvas pergales:
„HC Klaipėda-2“ – Kauno „Griunvaldas/Baltų ainiai-2“ 11:2 (9:1; 2:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė Simonas Rekašius – 4, Aleksejus Gembickij – 3; Emilis Kudžma – 2, Armandas Vaičys ir Aleksandras Paulauskas – po 1.

„HC Klaipėda-2“ – Vilniaus „Hockey Punks Academy-2“ 11:2 (6:1; 5:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė Simonas Rekašius – net 5, Aleksandras Paulauskas ir Vasarė Banga Strumylaitė – po 2, Bogdanas Podolskij ir Vladislavas Lapankovas – po 1.

Mūsų antrajai komandai šiek tiek pritrūko sėkmės rungtynėse su kita Klaipėdos komanda „Baltija 2“. „HC Klaipėda-2“ pralaimėjo minimaliu skirtumu 2:3 (1:2; 1:1), praleidę trečią ritulį į savo vartus paskutinę rungtynių minutę. Po vieną įvartį mūsų komandai pelnė Simonas Rekašius ir Emilis Kudžma.

You may also like...