„HC Klaipėda“ U14 komanda dienų turnyre Vitebske

„HC Klaipėda“ ledo ritulio klubo U14 komanda dalyvavo trijų dienų (2019-01-4/6) tarptautiniame turnyre Vitebske, Baltarusijoje. Turnyre tarpusavyje rungtyniavo 6 komandos: 1 iš Lietuvos („HC Klaipėda“), 1 iš Baltarusijos („Vitebsk“), 4 iš Rusijos Federacijos („Ska Gazprombank“, „Jeti“, „Variagi“, „Artifišl Gorizont“).

Kiekvieną turnyro dieną „HC Klaipėda“ komandos ledo ritulininkai susitikdavo su dvejais priešininkais, rungtynės tęsėsi tris kėlinius po 15 min.

Pirmąsias rungtynes su turnyro šeimininkais mūsų komanda pralaimėjo minimaliu skirtumu 2:3 (0:1; 0:2; 2:0), pasiuntę savo du įvarčius į baltarusių vartus, likus 2 min. iki varžybų pabaigos:
1:3 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
2:3 Arturas Uzulis (perdavimas Gintas Šnips).

„HC Klaipėda“ ledo ritulininkai kitas rungtynes su komanda „Ska Gazprombank“ laimėjo, tačiau taip pat minimaliu skirtumu 4:3 (4:1; 0:1; 0:1), ir tik todėl, kad, visus savo įvarčius pelnę pirmajame kėlinyje, sugebėjo apginti savo vartus:
1:0 Gintas Šnips (perdavimas Ilja Michalevičius);
2:0 Jegoras Sobolevas (perdavimas Danielius Kvedaras);
3:1 Arturas Uzulis (perdavimas Ilja Michalevičius).
4:1 Arturas Uzulis (perdavimas Gintas Šnips).

Antrąją turnyro dieną „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai pradėjo labai sėkmingai. Pirmąsias rungtynes su komanda „Jeti“ jie laimėjo įtikinamu rezultatu 6:3 (3:1; 3:1; 0:1). Įvarčius komandai pelnė:
1:0 Dovydas Jukna (perdavimas Maksimas Kondratjevas);
2:0 Danielius Čečekovas;
3:0 Arturas Uzulis;
4:1 Dovydas Juknas (perdavimas Danielius Čečekovas);
5:1 Arturas Uzulis (perdavimas Gintas Šnips);
6:2 Klara Miuller (perdavimas Dovydas Jukna).

O po trečių rungtynių sėkmė nuo mūsų komandos nusisuko. Kitus du varžovus: „Artifišl Gorizont“ ir „Variagi“, „HC Klaipėda“ komandai įveikti nepavyko, klaipėdiečiai tiesiog negalėjo daugiau įmušti įvarčių, lyg kas būtų užmūrijęs priešininkų vartus. 
Susumavus visus surinktus taškus, „HC Klaipėda“ komanda turnyrinėje lentelėje užėmė ketvirtą vietą ir grįžo pasisėmusi patirties. Ar tai bloga patirtis?  Manau, kad ne, nes tik pralaimėdami, mes galime tobulėti ir eiti pirmyn!

 

You may also like...