HC“Klaipėda“ U11 Latvijos čempionatas

„HC Klaipėda“ U11 komanda tęsia kovas Latvijos čempionato A grupėje. Šis savaitgalis mūsų komandai buvo ne iš lengvųjų – sužaidė dvejas rungtynes, ir abejas baigė lygiosiomis. Rungtynių nugalėtojai buvo išaiškinti tik per baudinių seriją.

„HC Klaipėda“ – „BHC 37“ 4:5 BT (0:2; 3:0; 1:2). Šis žaidimas buvo labai permainingas. Po pirmo kėlinio varžovai buvo priekyje net 0:2, tačiau antrame kėlinyje klaipėdiečiai pelnė tris įvarčius be atsako, ir vėl atsipalaidavo. O varžovams to ir reikėjo, jie ne tik išlygino rezultatą, bet ir bulitų serijoje išplėšė pergalę.
Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:2 Michailas Puzikovas (perdavimas Edgaras Viskantas);
2:2 Robertas Bartkėnas (perdavimas Deimantas Šulinskas);
3:2 Georgijus Pavliukovas (perdavimas Michailas Puzikovas);
4:3 Edgaras Viskantas (perdavimas Michailas Puzikovas).

Žaidimas su vienais iš lygos lyderių – „Ogre“ komanda taip pat buvo permainingas. Pirmas kėlinys baigėsi 0:0, po antrojo „HC Klaipėda“ komanda buvo priekyje 2:1, trečiajame varžovai išlygino rezultatą. Tik šį kartą klaipėdiečiai nepaleido pergalės iš savo rankų ir bulitų serijoje iškovojo 2 taškus.

„HC Klaipėda“ – „Ogre“ 3:2 BT (0:0; 2:1; 0:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:1 Robertas Bartkėnas (perdavimas Jokūbas Mostavičius).
2:1 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Deimantas Šulinskas).
Artiomui Volachui – „HC Klaipėda“ vartininkui, – sulaikius visus varžovų ritulius, pakako vieno Deimanto Šulinsko realizuoto baudinio, kad mūsų komandą laimėtų

You may also like...