HC“Klaipėda’ U13 Kaliningrado čempionatas

„HC Klaipėda 2007“ – tai komanda, kuri dalyvauja Kaliningrado srities čempionate – „viduriniame“ divizione. Ši komanda šiemet varžysis tarp septynių komandų, kurių žaidėjų amžius yra įvairus – gimę nuo 2006 iki 2008 metais.
Jau penktadienį į Rusiją išvykusi Klaipėdos komanda sužaidė net keturias rungtynes. O sekmadienį Lietuvos pasienyje su keturiomis pergalėmis grįžtančius klaipėdiečius pasitiko ir pasveikino rudoji:) Tikimės, kad tai – geras ženklas!

„HC Klaipėda 2007“ – „Barsy 2006“ 5:2 (2:0; 3:1; 0:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Dovydas Jukna (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas);
2:0 Nikita Valasenko;
3:1 Matas Žilinskas;
4:1 Dovydas Jukna (perdavimas Nikita Balašovas);
5:1 Dovydas Jukna (perdavimas Egoras Sobolevas).

„HC Klaipėda 2007“ – „Jantarnaja zvezda 2008“ rungtynės buvo mūsų komandai pačios sunkiausios. Nors per pirmąsias 30 s Dovydas Jukna pelnė 2 įvarčius, „HC Klaipėda“ komanda antrąjį kėlinį užbaigė atsilikdama nuo varžovų vienu įvarčiu, vėliau varžovai pirmavo jau dvejais įvarčiais. Tačiau mūsų komanda pergalę išplėšė paskutinę rungtynių minutę. O per anksti patikėta pergale, dar kartą įrodo, kad negalima sakyti op, kol neperšoki duobės:)
Taigi rungtynės užsibaigė rezultatu 6:5 (2:2; 1:2; 3:1). „HC Klaipėda“ komandai įvarčius pelnė:
1:0 Dovydas Jukna (perdavimas Egoras Sobolevas);
2:0 Dovydas Jukna;
3:3 Dovydas Jukna (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas);
4:5 Dominykas Aržanovskij;
5:5 Dovydas Jukna;
6:5 Dovydas Jukna (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas).

Tą patį vakarą klaipėdiečiai vėl susitiko su „Jantarnaja zvezda 2008“ komanda, tik šį kartą jie neleido varžovams vadovauti žaidimui.
„HC Klaipėda 2007“ – „Jantarnaja zvezda 2008“ 7:2 (2:0; 3:0; 2:2). Mūsų komandai įvarčius pelnė:
1:0 Nikita Valasenko;
3:0 Dovydas Jukna;
4:0 Egoras Sobolevas (perdavimas Deimantas Šulinskas);
5:0 Viačeslavas Alfiorovas (perdavimas Dovydas Jukna, Daniilas Cvetkovas);
6:2 Dovydas Jukna (perdavimas Daniilas Cvetkovas);
7:2 Deimantas Šulinskas.

O sekmadienį mūsų komanda nugalėjo taip pat Kaliningrado ledo ritulio mokyklos komandą, tik metais vyresnę – „Jantarnaja zvezda 2007“. Šią komandą klaipėdiečiams pavyko palaužti tik antrajame kėlinyje, ir jau tada jie nepaleido sėkmės iš savo rankų.
1:0 Matas Žilinskas (perdavimas Markas Dorožkinas);
2:1 Dovydas Jukna (perdavimas Daniilas Cvetkovas);
3:1 Dovydas Jukna (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas, Dominykas Aržanovskij);
4:1 Dovydas Jukna;
5:2 Nikita Valasenko (perdavimas Nikita Balašovas);
6:2 Nikita Valasenko (perdavimas Egoras Sobolevas);
7:3 Kirilas Feofanovas.