HC“Klaipėda“. Mūsų svečiai

Rugpjūčio 27 d., ant Klaipėdos pramogų centro „Akropolio“ ledo apsilankė dvidešimt „ratuotųjų“ su savo asistentais. „Ratuotieji“ – tai žmonės neseniai patyrę stuburo traumas ir judantys tik vežimėlio pagalba. Jau ketvirtus metus iš eilės kineziterapeutas Vitalijus Žurkelis ir Maltos ordino pagalbos tarnyba organizuoja šiems žmonėms aktyvios reabilitacijos stovyklą „Move it – Judėk laisvai“. Aktyvaus tipo stovykloje neįgalieji mokomi gyventi visavertį gyvenimą, skatinami siekti tų pačių tikslų, kurių įprastai siekia sveiki asmenys. 
Šiemet jau antra kartą į stovyklos programą buvo įtrauktas apsilankymas ant ledo. Mūsų „HC Klaipėda“ klubo ledo ritulininkai su treneriu Algiu Poškiu priėmė stovyklautojus ant ledo. Jie mokė svečius ledo ritulio paslapčių, o „ratuotieji“ šių paslapčių godžiai sėmėsi. „HC Klaipėda“ klubo auklėtiniai rodė kaip valdyti ritulį, kaip mušti bulitus (baudinius), rungtyniavo estafetėse, o vėliau buvo surengtos ir mini varžybos. Tai buvo nerealus bei jaudinantis susitikimas abiems pusėms.
Kadangi apsilankymas ant ledo yra įtrauktas į stovyklos „Move it – Judėk laisvai“ programą, mes neatsisveikinome, o vieni kitiems pasakėme: “Iki kito susitikimo”!

1

Picture 1 of 17

You may also like...