„HC Klaipėda“ U10 komanda. Draugiškos rungtynės

Rugpjūčio 24 dieną „HC Klaipėda“ U10 komanda ( 2009-2010 m. gimę vaikai), treniruojama naujo trenerio Artiomo Sumino, buvo išvykę į Elektrėnus.Ten išbandyti jėgas ir įvertinti ledo ritulininkų pasirengimą naujam ledo ritulio sezonui susirinko net keturios Lietuvos ledo ritulio komandos: D.Kasparaičio ledo ritulio mokykla, “ Hockey Punks academy“, „Geležinis vilkas“ ir „HC Klaipėda“.
Pirmoji kova su “ Hockey punks academy“ vyko labai atkakliai – taškas į tašką. Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos, pergalingą įvartį įmušė Arijus Benderavičius. „HC Klaipėda“ auklėtiniai išplėšė pergalę rezultatu 7:6. (Įvarčius mūsų komandai pelnė Simonas Rekašius, Dovydas Lengvinas ir Arijus Benderavičius po 1, Vladislavas Tiščenko ir komandos kapitonas Aistis Sobutas – po 2).
Antroje kovoje „HC Klaipėda“ komandai teko pripažinti stipraus ir patyrusio varžovo „Geležinio vilko“ pranašumą, pralaimėta net 2:13. (Įvarčius pelnė Arijus Benderavičius ir Edgaras Viskantas).
Trečiose rungtynėse su D.Kasparaičio ledo ritulio mokyklos ekipa mūsų komanda susitelkė, parodė savo kovingą charakterį ir įveikė priešininkus rezultatu 11:2 (įvarčius pelnė: Tauras Giedra -1, Edgaras Viskantas ir Vladislavas Tiščenko po 2, o Dovydas Lengvinas ir Aistis Sobutas po 3).
Dėkojame varžovams už puikias kovas ir galimybę prieš sezoną susitikti ant ledo draugiškose varžybose. Iki pasimatymo kitose kovose!

You may also like...