„HC Klaipėda“ U12 komanda – „EuroChem Cup 2018“ vicečempionai

„HC Klaipėda“ ledo ritulio klubo U12 komanda grįžo iš tarptautinio turnyro „EuroChem Cup 2018“, kuris nuo 2018-05-26 iki 2018-05-29 vyko Novomoskovske, Rusijos Federacijoje. Turnyro organizatoriai, dalyviai ir rėmėjai šį turnyrą jau vadina pasauliniu, nes šiemet jame dalyvavo dvylika komandų iš aštuonių valstybių: penkios komandos iš Rusijos Federacijos ir po vieną komandą iš Lietuvos, Estijos, Belgijos, Vokietijos, Šveicarijos, Suomijos ir net JAV. „HC Klaipėda“ dvylikamečiai „EuroChem Cup“ turnyre dalyvavo ketvirtą kartą, tačiau tik šiemet pavyko iškovoti medalius. 
Per keturias dienas mūsų komanda iš viso sužaidė penkias rungtynes, iš kurių dvejas pogrupyje. Pogrupyje “HC Klaipėda” ledo ritulininkai susirungė su komanda “Jungadler Mannheim” iš Vokietijos ir komanda “Leysin Sport Academy” iš Šveicarijos. Iškovoję dvi pergales, jie pogrupyje užėmė pirmą vietą:
“HC Klaipėda” – “Jungadler Mannheim” 7:0 (0:0; 1:0; 6:0), įvarčius komandai pelnė:
1:0 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
2:0 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
3:0 Jegor Sobolev (perdavimas Niks Ivaško);
4:0 Danielius Čečekovas (perdavimas Bruno Osmanis);
5:0 Nikita Balašov;
6:0 Linards Hugo Zemnickis;
7:0 Dovydas Jukna.
Geriausiu varžybų žaidėju buvo pripažintas Dovydas Jukna.
“HC Klaipėda” – “Leysin Sport Academy” 5:3 (0:0; 2:1; 3:2), įvarčius komandai pelnė:
1:1 Dovydas Jukna (perdavimas Bruno Osmanis);
2:1 Bruno Osmanis;
3:1 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna);
4:2 Niks Ivaško;
5:2 Linards Hugo Zemnickis.
Geriausio varžybų žaidėjo prizas buvo įteiktas Danieliui Čečekovui.
Ketvirtfinalyje klaipėdiečiai susitiko taip pat su labai stipriu priešininku – komanda „Yamburg“ iš Rusijos, tačiau „HC Klaipėda“ ledo ritulininkams pavyko pasipriešinti ir šiai komandai rezultatu 6:3 (3:1; 2:1; 1:1). Įvarčius komandai pelnė:
1:0 Danielius Čečekovas (perdavimas Jegor Sobolev);
2:0 Oskars Nils Briedis;
3:0 Bruno Osmanis;
4:1 Dovydas Jukna;
5:2 Dovydas Jukna;
6:2 Bruno Osmanis.
Geriausiu varžybų žaidėju tapo vartininkas Daniil Cepov.
Dėl vietos finale „HC Klaipėda“ komanda varžėsi su komanda „Espoo“ iš Suomijos. Klaipėdiečiai, suprasdami rungtynių kainą, kovojo labai susikaupę, pavyzdingai gynėsi ir iškovojo pergalę rezultatu 5:0 (3:0; 1:0; 1:0). Klaipėdos komandai įvarčius pelnė:
1:0 Bruno Osmanis;
2:0 Jegor Sobolev (perdavimas Linards Hugo Zemnickis);
3:0 Bruno Osmanis (perdavimas Danielius Čečekovas);
4:0 Matas Žilinskas;
5:0 Danielius Čečekovas.
Geriausiu varžybų žaidėju buvo pripažintas Matas Žilinskas.
Finale klaipėdiečiai susitiko su komanda “Viktorija” iš Novomaskovsko. Deja, “HC Klaipėda” ledo ritulininkai nepajėgė pasipriešinti turnyro šeimininkams, kuriuos labia gausiai ir triukšmingai palaikė arenoje susirinkę sirgaliai. Jie pralaimėjo rezultatu 2:10 (1:6; 0:2; 1:2), po vieną įvartį komandai pelnė Bruno Osmani ir Dovydas Jukna. 
Taigi, „HC Klaipėda“ ledo ritulininkams per uždarymo ceremoniją buvo įteikti sidabro medaliai -jie tapo turnyro vicečempionais, už nugaros palikdami daug stiprių komandų.
Galutinėje turnyro lentelėje komandos išsirikiavo taip:
1. “Viktorija” (Rusija);
2. “HC Klaipėda” (Lietuva);
3. “Sever” (Rusija);
4. “Espoo Blues Juniors” (Suomija);
5. “Yamburg” (Rusija);
6. “Leysin Sport Academy” (Šveicarija);
7. “Severstal” (Rusija);
8. “Huskies” (Rusija);
9. “Jungadler Mannheim” (Vokietija);
10. “Albany Capitals” (JAV);
11. “Narva” (Estija);
12. “Antwerp Phantoms” (Belgija).
Nuoširdžiai dėkojame turnyro rengėjams bendrovei “EuroChem”, visiems organizatoriams ir UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai „Bega”, kuri ne tik parėmė “HC Klaipėda” ledo ritulio klubą finansiškai, bet jos atstovai, nepagailėję savo laiko, atvyko į Novomoskovską palaikyti Klaipėdos komandą.
Taip pat dėkojame treneriui Eduardui Pavliukovui ir Andrejui Savičevui, kurie vedė komandą į pergales, visiems tėveliams ir visai „HC Klaipėda“ bendruomenei, kurie sirgo už mūsų komandą.

You may also like...