HC“Klaipėda“ U10 „KLAIPĖDA CUP 2018“ turnyras

Šių metų gegužės 18-20 dienomis Klaipėdos „Akropolio“ prekybos centre vyko tarptautinis vaikų ledo ritulio turnyras „KLAIPĖDA CUP 2018“, kuris organizuojamas jau kelinti metai iš eilės. Šiame turnyre dalyvavo 2008-2009 metais gimę vaikai, kurie rungtyniavo per visą ledo aikštelę. Į turnyrą susirinko šešios Lietuvos komandos, trys Latvijos klubai ir viena komanda iš Baltarusijos – Klaipėdą atstovavo net trys komandos: „HC Klaipėda“-mėlynieji, „HC Klaipėda“-baltieji ir „Klaipėdos Baltija“, Vilnių dvi komandos: „SLRA“ ir „Hockey Punks“, Kauną – „Baltų ainiai“, Latvijos Respubliką – „Liepojos LSS“, Rygos „BHC37“ ir Rygos „Marupe“, Baltarusijos Respubliką – Minsko „Sdiušor“.
Turnyrą laimėjo Rygos „BHC37“ komanda, kuri finale tik po baudinių serijos (2:1 BT) įveikė Vilniaus „SLRA“ komandą.
Šeimininkų klubas „HC Klaipėda“ – baltieji sėmėsi patirties ir po atkaklios kovos dėl 9 vietos nugalėjo Klaipėdos „Baltiją“ 3:1 (2 įvarčius pelnė Aleksandras Melnikovas ir vieną Vladas Tiščenko).
„HC Klaipėda“ – mėlynieji, kaip ir dera favoritams, pasiekė visas keturias pergales savo grupėje:
HC Klaipėda-mėlynieji – Minsko Sdiušor 2:1 (įvarčius pelnė Robertas Bartkėnas ir Jokūbas Mostavičius);
HC Klaipėda-mėlynieji – Kauno Baltų ainiai 4:2 (įvarčius pelnė Deimantas Šulinskas, Jokūbas Mostavičius, Aistis Sobutas, Michailas Puzikovas);
HC Klaipėda-mėlynieji – HC Klaipėda-baltieji 7:1 (3 įvarčius pelnė Deimantas Šulinskas, po vieną – Jokūbas Mostavičius, Aistis Sobutas, Georgijus Pavliukovas, Armandas Crou);
HC Klaipėda-mėlynieji – Rygos BHC37 3:2 (po vieną įvartį pelnė Jokūbas Mostavičius, Deimantas Šulinskas, Michailas Puzikovas);
Pusfinalyje HC Klaipėda-mėlynieji susitiko su Vilniaus SLRA ir apmaudžiai pralaimėjo 1:2. Vienintelį įvartį komandai pelnė Robertas Bartkėnas. O kovoje dėl 3 vietos HC Klaipėda-mėlynieji susirėmė su kaimynais iš Latvijos „Liepojos LSSS“ komanda. Šį kartą mūsų vaikai kovojo labai susikaupę ir nepaliko didelių vilčių priešininkams. Pergalė buvo pasiekta rezultatu 5:2 (2 įvarčius pelnė Jokūbas Mostavičius, po vieną – Borisas Kozuščenko, Aistis Sobutas, Deimantas Šulinskas).
Galutinėje lentelėje komandos išsidėstė taip:
1. Rygos BHC37
2. Vilniaus SLRA
3. HC Klaipėda-mėlynieji
4. Liepojos LSSS
5. Rygos Marupe
6. Vilniaus Hockey Punks
7. Kauno Baltų ainiai
8. Minsko Sdiušor
9. HC Klaipėda-baltieji
10. Klaipėdos Baltija.

Taip pat turnyro metu vyko ledo ritulio įgūdžių turnyras, kuriame dominavo Vilniaus SLRA ir Liepojos vaikai: greičiausiai ratą ir gyvatėle čiuožė vilniečiai, taikliausiai mėtė ritulį ir geriausiai laikė baudinius Liepojos vaikai.
Turnyrą rėmė maisto papildų kompanija „ZIN ZINO“. Ji paruošė vaikams prizus. Vaisiais aprūpino kompanija „Augma“, visokeriopą pagalbą teikė Škoda atstovė UAB „Hokla“, UAB „Stalker Group“, nekilnojamojo turto kompanija „Remax“, S.Puzikovo autoservisas, o visa vizualine pagalba rūpinosi „Enform reklama“.
Sveikiname geriausią turnyro puolėjas – „HC Klaipėda-mėlynųjų“ atstovą Deimantą Šulinską, taip pat ir kitus nugalėtojus, dalyvius ir linkime kuo geriausio ateinančio sezono visiems mažiesiems ledo ritulininkams!

You may also like...