HC“Klaipėda“ Latvijos ir Lietuvos čempionatuose

Praeitą savaitę „HC Klaipėda“ U12 komanda vėl sužaidė trejas rungtynes: dvejas NVLRL ir vienas Latvijos čempionato.
NVLRL U12 grupėje Klaipėdiečiai namuose susirungė su Kauno „Griunvaldo“ ir Elektrėnų „Kasparaičio LRM“ komandomis. Mūsų komanda nesunkiai iškovojo dvi pergales.
„HC Klaipėda“ – „Griunvaldas“ 12:0 (5:0; 5:0; 2:0). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
11:0 Nikita Balašovas (perdavimas Dovydas Jukna);
12:0 Daniilas Cvetkovas (perdavimas Nikita Valasenko).

„HC Klaipėda“ – „Kasparaičio LRM“ 9:2.

Sekmadienį, 2018-04-22 „HC Klaipėda“ ledo ritulininkams nepavyko nugalėti Latvijos čempionato U12 A grupės lyderį -„HC Riga 06“ komandą. Klaipėdiečiai pralaimėjo rezultatu 1:4 (0:1, 0:0, 1:3). Jie pirmąjį įvartį į savo vartus praleido net 20 žaidimo sekundę, bet likusį žaidimo laiką kovojo susikaupę, atsakingai. Mūsų ledo ritulininkai sukūrė ne vieną šaunią progą, tik vis nepavykdavo jų realizuoti. Tačiau trečiojo kėlinio pradžioje Dovydas Jukna pataisė Danieliaus Čečekovo mestą ritulį ir pagaliau „HC Klaipėda“ komandai pavyko išlyginti rezultatą. Bet per anksti buvo patikėta sėkme, nes varžovai per dvi minutes sugebėjo pelnyti net 3 įvarčius. O klaipėdiečiai nesugebėjo jų pasivyti.