„HC Klaipėda“ U10 komanda – NVLRL čempionai!!!!

2018-04-21 Elektrėnuose buvo sužaistas paskutinis NVLRL U10 lygos turas, kuriame paaiškėjo šios grupės medalių laimėtojai. „HC Klaipėda“ U10 komanda, sužaidusi 24 rungtynes ir nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo, tapo šios grupės čempionais! Klaipėdos ledo ritulininkai į priešininkų vartus pasiuntė net 365 ritulius, o į Nojaus Narmonto ir Artiomo Volocho saugomus vartus įskrido tik 21. Beje, Artiomui Volochui buvo įteiktas geriausio U10 vartininko prizas. 
Paskutinio turo rezultatai:
„HC Klaipėda“ – „Griunvaldas“ 17-1, įvarčius komandai pelnė: Georgijus Pavliukovas – 3, Vakaris Vilimas, Vladislavas Tiščenko, Arijus Benderavičius, Michailas Puzikovas – po 2, Robertas Bartkėnas, Jokūbas Mostavičius, Edgaras Viskantas, Armandas Criou, Tauras Giedra, Kajus Kazlauskas – po 1.

„HC Klaipėda“ – „Geležinis Vilkas“ 5-4 BT. Ši kova buvo lemiama, tarp dviejų lygiaverčių varžovų. Klaipėdos ledo ritulininkams žaidimo pradžia buvo nesėkminga, jie į savo vartus prasileido net 2 įvarčius. Tačiau, suprasdami pergalės kainą, „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai susikaupė, išlygino rezultatą ir pagrindinį varžybų laiką užbaigė rezultatu 4:4. O per bulitų seriją išplėšė pergalę iš savo pagrindinių varžovų. Įvarčius mūsų komandai pelnė: Jokūbas Mostavičius – 2, Tauras Giedra ir Aistis Sobutas – po vieną. Aistis Sobutas realizavo ir baudinį.

„HC Klaipėda“ – „SLRA“ 4:1. Įvarčius Klaipėdos komandai pelnė: Vakaris Vilimas – 2, Jokūbas Mostavičius ir Georgijus Pavliukovas – po vieną.

Sveikiname „HC Klaipėda“ ledo ritulininkus, jų tėvelius ir žinoma trenerius!

You may also like...