HC“Klaipėda“ U12 NVLRL

Vidurį savaitės, 2018-04-11 į Klaipėdą atvyko jungtinė komanda „Vilniaus Hockey Punks/Šiaulių Šaulys“. Pirmosios varžybų minutės „HC Klaipėda“ komandai nebuvo lengvos, pirmasis įvartis įskrido į jų vartus. Šis įvartis turbūt ir pažadino klaipėdiečius, susikaupė ir iškovojo dar vieną pergalę NVLRL. Jie priešininkus nugalėjo rezultatu 10:1 (4:1; 3:0; 3:0). Įvarčius Klaipėdos komandai pelnė
1:1 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
2:1 Dovydas Jukna (perdavimas Aleksandras Juralovičius, Nikita Balašovas);
3:1 Viačeslavas Alfiorovas (perdavimas Jegoras Sobolevas);
4:1 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
5:1 Dovydas Jukna (perdavimas Nikita Balašovas);
6:1 Dovydas Jukna (perdavimas Matas Žilinskas);
7:1 Viačeslavas Alfiorovas (perdavimas Kirillas Feofanovas, Jegoras Sobolevas);
8:1 Nikita Balašovas (perdavimas Vitalijus Jakubovas, Dovydas Jukna);
9:1 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna);
10:1 Danielius Kvedaras (perdavimas Danielius Čečekovas, Dovydas Jukna).

O savaitgalį dvylikamečiai praleido Broceni mieste. Čia jie sužaidė dvejas rungtynes Latvijos čempionato A grupėje. 
2018-04-14 „HC Klaipėda“ komanda pralaimėjo komandai „Perdaugava 06“ . Klaipėdiečiai, išlyginę rezultatą 2:2, lyg pasikeitė, jie darė klaidą po klaidos, o už kiekvieną klydimą buvo baudžiami įvarčiu. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:9 (1:2, 1:4, 0:3). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:1 Egoras Sobolevas;
2:2 Dovydas Jukna.

2018-04-15 ant ledo vyko tikra kova tarp komandų „HC Klaipėda“ ir „VALMIERAS HK/BSS“. Pirmi du įvarčiai ir vėl įskrido į klaipėdiečių vartus, tačiau mūsų komanda, paskatinta trenerio Eduardo Pavliukovo, susikaupė ir išplėšė nelengvą pergalę. Žinoma be šaunios vartininkės Viltės Beličenkaitės pagalbos tai nebūtų pavykę. 
„HC Klaipėda“ – „VALMIERAS HK/BSS“ 8:6 (1:2, 5:3, 2:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:2 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
2:2 Dovydas Jukna;
3:2 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna);
4:2 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Kvedaras);
5:4 Danielius Čečekovas (perdavimas Danielius Kvedaras, Dovydas Jukna);
6:5 Danielius Čečekovas (perdavimas Danielius Kvedaras, Dovydas Jukna);
7:6 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna, Nikita Balašovas);
8:6 Danielius Kvedaras (perdavimas Dovydas Jukna).

You may also like...