„HC Klaipėda“ U10 iškovojo trečią vietą „Easter cup 2018“ turnyre!

„HC Klaipėda“ U10 komandos ledo ritulininkai (2008-2009 metų) šventė Šv. Velykas Čekijoje. Mūsų komanda išvyko į Mostą, tam kad sudalyvauti tarptautiniame turnyre „Easter cup 2018“. Į šį turnyrą susirinko 8 komandos iš keturių valstybių: 5 komandos iš Čekijos ir po vieną – iš Lietuvos, Baltarusijos ir Slovakijos. Šių metų turnyras vyko visos aikštės formatu, visos komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Klaipėdiečiai savo pogrupyje iškovojo dvi pergales prieš komandas iš Čekijos „Czech Stars Team“ ir „HC Litvinov“, o pralaimėjo tik vieną kartą prieš komandą iš Slovakijos „WTT Slovakia Talent“:

„HC Klaipėda“ – „Czech Stars Team“ (Čekija) 5:2 (0:0; 4:0; 1:2). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Deimantas Šulinskas (perdavimas Kajus Kazlauskas);
2:0 Aistis Sobutas (perdavimas Vakaris Vilimas);
3:0 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Robertas Bartkėnas);
4:0 Deimantas Šulinskas (perdavimas Aistis Sobutas, Vakaris Vilimas);
5:2 Edgaras Viskantas.
Geriausias varžybų žaidėjas – Deimantas Šulinskas.

„HC Klaipėda“ – „WTT Slovakia Talent“ (Slovakija) 2:7 (1:2; 1:3; 0:2). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Deimantas Šulinskas);
2:4 Deimantas Šulinskas.
Geriausias varžybų žaidėjas – Edgaras Viskantas.

„HC Klaipėda“ – „HC Litvinov“ (Čekija) 7:1 (3:1; 3:0; 1:0). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Deimantas Šulinskas;
2:0 Michailas Puzikovas (perdavimas Edgaras Viskantas, Lukas Mažrimas);
3:0 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Deimantas Šulinskas);
4:1 Jokūbas Mostavičius (perdavimas Arijus Benderavičius);
5:1 Deimantas Šulinskas (perdavimas Arijus Bendaravičius, Jokūbas Mostavičius);
6:1 Michailas Puzikovas (perdavimas Tauras Giedra);
7:1 Vakaris Vilimas (perdavimas Borisas Kozuščenko).
Geriausias varžybų žaidėjas – Kristers Pliepis.

Taigi, „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai savo pogrupyje užėmė antrą vietą ir tai jiems suteikė galimybę kovoti dėl prizinių vietų. Pusfinalyje „HC Klaipėda“ susitiko su labai stipriu priešininku – „Nort Stars“ komanda iš Čekijos (beje, ši komanda iš tapo „Easter cup“ turnyro nugalėtoja). Nors pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1, klaipėdiečiams neužteko jėgų kovoti iki galo, jie nusileido priešininkams rezultatu 1:7 (1:1; 0:3; 0:3). Vienintelį įvartį „HC Klaipėda“ komandai pelnė Arijus Benderavičius, realizavęs Jokūbo Mostavičiaus perdavimą. A.Benderavičius buvo pripažintas ir geriausiu varžybų žaidėju.

Na o paskutinės varžybos buvo pačios maloniausios. Jau nuo pirmųjų kovos minučių klaipėdiečiai parodė, kad jie yra verti medalių. „HC Klaipėda“ komanda nugalėjo komandą iš Čekijos „Czech Stars 2“ įtikinamu rezultatu 8:2 (5:0; 1:1; 2:1) ir pasipuošė turnyro bronzos medaliais. Klaipėdiečiams įvarčius pelnė:
1:0 Edgaras Viskantas (perdavimas Tauras Giedra, Michailas Puzikovas);
2:0 Michailas Puzikovas (perdavimas Robertas Bartkėnas);
3:0 Edgaras Viskantas (perdavimas Deimantas Šulinskas); 
4:0 Vakaris Vilimas (perdavimas Aistis Sobutas);
5:0 Vakaris Vilimas (perdavimas Aistis Sobutas);
6:0 Michailas Puzikovas (perdavimas Rojus Rudys, Jokūbas Mostavičius);
7:1 Deimantas Šulinskas;
8:1 Deimantas Šulinskas (perdavimas Aistis Sobutas, Vakaris Vilimas).
Geriausiu varžybų žaidėju tapo Tauras Giedra.

„Easter cup 2018“ turnyre vyko ir įgūdžių konkursai (Skill competetions). Mes labai džiaugiamės, nes Aistis Sobutas laimėjo baudinių (bulitų) turnyrą, o Nojus Narmontas tapo geriausiu turnyro vartininku.\

You may also like...