„HC Klaipėda“ U10. Lietuvos čempionatas

2018-03-31 „HC Klaipėda“ U10 baltųjų komanda sužaidė NVLRL 3 varžybas. Pirmosiose varžybose klaipėdiečiai susitiko su labai pajėgia komanda – SLRA, kuri yra lyderių trejetuke. „HC Klaipėda“ jaunieji ledo ritulininkai pralaimėjo 0:12.
Mūsų komandai nesisekė ir antrosiose varžybose su Vilniaus „Hockey Punks Academy“ komanda, taip pat pralaimėta 1:13. Vienintelį įvartį mūsų komandai pelnė Jurijus Pestunas.
Trečioji kova su Kauno „Baltų Ainių“ komanda vyko taškas į tašką.Tačiaunuovargis palaužė mūsų ledo ritulininkus, ir varžybų antroje pusėje priešininkai įgijo svarią persvarą.Teko pripažinti priešininkų pranašumą, pralaimėta 3:7. Po 1 įvartį „HC Klaipėda“ komandai pelnė: Vladislavas Tiščenko, Dovydas Lengvinas ir Aleksėjus Solunko.
Komanda pasveikino visus tris savo varžovus su artėjančiomis Šv.Velykomis ir įteikė po Velykų margutį!

You may also like...