Sėkmingas „HC Klaipėda“ U12 komandos savaitgalis

Šeštadienį, 2018-03-24, Elektrėnuose U12 ledo ritulininkai susirungė su Kasparaičio ledo ritulio mokyklos auklėtiniais. Pirmus du kėlinius elektrėniškiai aktyviai žaidė ir bandė nepasiduoti Klaipėdos ledo ritulininkams, tačiau trečiajame kėlinyje pritrūko jėgų. Klaipėdiečiai nugalėjo varžovus 7:2 (2:1; 2:1; 3:0), o įvarčius komandai pelnė:
1:0 Danielius Čečekovas (perdavimas Matas Žilinskas);
2:0 Danielius Čečekovas;
3:1 Dovydas Jukna (perdavimas Jegoras Sobolevas);
4:2 Danielius Čečekovas;
5:2 Nikita Valasenka (perdavimas Markas Dorožkinas, Jegoras Sobolevas);
6:2 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna); 
7:2 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas).

Na o sekmadienį, 2018-03-25, Broceni mieste klaipėdiečiai sužaidė labai svarbias varžybas su „Ogre“ komanda, kuri yra mūsų pagrindinė varžovė dėl trečios vietos Latvijos čempionato A grupėje. Ant ledo vyko lygių varžovų kova. Ilgą laiką „HC Klaipėda“ komanda pirmavo 2:0, tačiau trečiame kėlinyje latviai ne tik pasiuntė įvartį į mūsų vartus, bet ir pakeitę vartininką šeštu žaidėju, sugebėjo išlyginti rezultatą, likus 20 sekundžių iki žaidimo pabaigos. Mūsų komanda išplėšė pergalę tik po bulitų serijos. 
„HC Klaipėda“ – „Ogre“ 3:2 BT (0:0; 2:0; 0:2), po vieną įvartį mūsų komandai pelnė Dovydas Jukna ir Danielius Čečekovas. Šie žaidėjai taip pat realizavo ir baudinius.

You may also like...