Latvijos čempionatas U10 A grupė

 

2018-03-03 į Tukumsą išvyko dvi klaipėdiečių komandos: „HC Klaipėda 08“ ir „HC Klaipėda 09“. „HC Klaipėda“ klubo dešimtmečiai Latvijos čempionato U10 A grupėje žaidžia be pralaimėjimų, ir šį savaitgalį iškovojo dar dvi pergales.
„HC Klaipėda 08“ – „Brocenu NBJSS 08“ 2:1. Po Michailo Puzikovo įvarčio ilgai rungtynių rezultatas buvo 1:0, tačiau, likus kelioms minutėms iki varžybų pabaigos, varžovai rezultatą išlygino. Ir atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis. Bet likus 7 sekundėms, Deimantas Šulinskas išplėšė mūsų komandai pergalę.
Antrosios rungtynės prieš „HS MOGO 08“ komandą nebuvo tokios įtemptos, jau nuo pirmojo įvarčio pirmavo „HC Klaipėda 08“ ledo ritulininkai. O pergalę klaipėdiečiai iškovojo rezultatu 6:2, įvarčius komandai pelnė Jokūbas Mostavičius ir Michailas Puzikovas – po 2, Vakaris Vilimas ir Robertas Bartkėnas – po 1.
Na o devynmečių komandai nepavyko iškovoti pergalę, teko pripažinti dešimtmečių pranašumą.
„HC Klaipėda 09“ – „HK Tukums“ 0:10.
„HC Klaipėda 09“ – „Jelgava JLSS 08“ 1:3. Vienintelį įvartį mūsų komandai pelnė Edgaras Viskantas.

You may also like...