HC „Klaipėda“ U17 NVLRL

„HC Klaipėdos“ vyriausiajai komandai savaitgalis nebuvo toks sėkmingas. Lietuvos jaunių lygoje mūsų U-17 komanda patyrė du pralaimėjimus prieš Elektrėnų „Kasparaičio LRM“. 
Pirmąsias rungtynes elektrėniškiai laimėjo žymiu skirtumu. Klaipėdiečiai lygiavertiškai kovojo su varžovu tik pirmame kėlinyje, o kitiems kėliniams jiems neužteko jėgų ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 3-12 (2:3; 0:3; 1:6). Įvarčius mūsų komandai pelnė: 04:05 min. Arnas Palšauskas (perdavimas Matas Palšauskas, Danil Mamedov), 18:31 min. Arnas Palšauskas (perdavimas Danil Mamedov, Vasaris Kaveckas), 51:17 min. Aleksander Baier (perdavimas Eimantas Noreika, Matas Mikalauskas).
Antrosioms rungtynėms „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai atidavė dar daugiau jėgų, ir nors pirmasis įvartis įkrito į priešininkų vartus, to neužteko iškovoti pergalę. Mūsų komanda pralaimėjo Kasparaičio ledo ritulio mokyklos auklėtiniams rezultatu 4:8 (1:3; 3:3; 0:4). Įvarčius „HC Klaipėda“ komandai pelnė:
1:0 Anatolijus Sedura (perdavimas Vasaris Kaveckas, Eimantas Noreika);
2:3 Eimantas Noreika (perdavimas Arnas Palšauskas, Jan Klimenok);
3:4 Anatolijus Sedura;
4:6 Matas Mikalauskas (perdavimas Jokūbas Minelga).

You may also like...