HC“Klaipėda“ U8 Lietuvos pipirų turnyras.

2017-12-16 Elektrėnuose jau įvyko Lietuvos kiečiausių pipirų turnyro atidarymas. Patys mažiausieji „HC Klaipėda“ ledo ritulio klubo auklėtiniai sužaidė pirmo turo iš šešių rungtynes. Mažieji turėjo galimybę pajusti tiek pergalės saldumą, tiek pralaimėjimo kartėlį.
Pirmąsias rungtynes su Baltijos ledo ritulio mokyklos auklėtiniais mūsų komanda pralaimėjo rezultatu 0:4. Antrąsias rungtynes „HC Klaipėda“ pipiriukai laimėjo prieš D.Kasparaičio ledo ritulio mokyklos komandą rezultatu 5:0, įvarčius mūsų komandai pelnė Daniel Marčenko – 3, Kiril Cepov – 1, Jaroslav Fediukin -1. O trečiosiose rungtynėse „HC Klaipėda“ mažyliams pritrūko truputį sėkmės, jie pralaimėjo Kauno Baltų ainių Tigriukams rezultatu 2:3, mūsų komandai po vieną įvartį pelnė Daniel Marčenko ir Jaroslav Fediukin.

You may also like...