U10 Latvijos čempionatas

Šį savaitgalį „HC Klaipėda“ dvi komandos – 2008 m. ir 2009 m. rungėsi Latvijos čempionato A grupėje. 
„HC Klaipėda 08“ ledo ritulininkai pirmąją pergalę prieš komandą BHC37 WildCats iškovojo tik minimalia persvara, jie priešininką nugalėjo 3:2. Po vieną įvartį „HC Klaipėda 08“ pelnė Georgijus Pavliukovas, Michailas Puzikovas ir Deimantas Šulinskas. Antrąją pergalę ši komanda prieš TNSS/THK komandą iš Talsu iškovojo be didelio vargo, rezultatu 3:0. Įvarčius mūsų komandai pelnė Michailas Puzikovas – 2, Deimantas Šulinskas – 1. 
Metais jaunesnei komandai sekėsi ne taip gerai, ši komanda pralaimėjo abejas rungtynes. „HC Klaipėda 09“ jaunieji ledo ritulininkai „Kurbads“ komandai nusileido tik po baudinių serijos, pralaimėta 1:2. Vienintelį įvartį komandai pelnė Bogdanas Podolskis (Bogdan Podolskij). O prieš komandą „Marupe/zali“ mūsų komanda „HC Klaipėda 09“ pralaimėjo 0:4.

You may also like...