HC“Klaipėda“ U12 savaitgalis

Šį penktadienį „HC Klaipėda“ U12 komanda išvyko į Šiaulius ir sužaidė dvejas rungtynes su jungtine komanda Vilniaus Hockey Punks/Šiaulių Šaulys.
Iškovoję pirmąją pergalę, „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai užsidirbo dar tris taškus Latvijos čempionato U12 A grupėje. Pirmą kėlinį klaipėdiečiai laimėjo net 7:1, o per antrą ir trečią į varžovų vartus pasiuntė dar 7 įvarčius. Tačiau trečiame kėlinyje varžovas taip pat nesnaudė, atsipalaidavusius mūsų ledo ritulininkus priešininkas gerai pamokė, mūsų vartuose atsidūrė net 6 rituliai.
„HC Klaipėda“ – Vilniaus Hockey Punks/Šiaulių Šaulys 14:8 (7:1; 4:1; 3:6), Įvarčius mūsų komandai pelnė:
13:5 Danielius Čečekovas (perdavimas Danielius Kvedaras);
14:5 Nikita Valasenko (perdavimas Daniilas Cvetkovas).

Šeštadienį iš ryto „HC Klaipėda“ – Vilniaus Hockey Punks/Šiaulių Šaulys komandos susirungė jau Lietuvos čempionate:) Klaipėdiečiai ir vėl buvo stipresni, rungtynes laimėjo 6:2 (4:0; 1:1; 1:1). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
2:0 Dovydas Jukna;
3:0 Egoras Sobolevas (perdavimas Nikita Valasenko);
4:0 Markas Dorožkinas;
5:1 Dominykas Aržanovskis;
6:1 Dominykas Aržanovskis.