HC „Klaipėda“ U10 NVLRL

2017-11-25 Vilniuje „HC Klaipėda 2“ komanda sužaidė trečio rato dar trejas rungtynes. Sužaidusi devynias rungtynes ir nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo, mūsų komanda yra pirmoje vietoje.
„HC Klaipėda-2“ – Kaliningrado „Jantarnaja zvezda-1“ 6:1, mūsų komandai po vieną įvartį pelnė Aistis Sobutas, Jokūbas Mostavičius, Deimantas Šulinskas, Vakaris Vilimas, Michailas Puzikovas, Georgijus Pavliukovas.

„HC Klaipėda-2“ – Vilniaus „Hockey Punks Academy“ 11:0, mūsų komandai po du įvarčius pelnė Robertas Bartkėnas, Vakaris Vilimas ir Jokūbas Mostavičius, po vieną – Deimantas Šulinskas, Magnas Butkus, Michailas Puzikovas, Georgijus Pavliukovas, Arijus Benderavičius.

„HC Klaipėda-2“ – Elektrėnų „Kasparaičio LRM“ 19:1, įvarčius mūsų komandai pelnė: Aistis Sobutas – 5, Deimantas Šulinskas – 3, Jokūbas Mostavičius, Georgijus Pavliukovas ir Edgaras Viskantas – po 2, Robertas Bartkėnas, Kajus Kazlauskas, Arijus Benderavičius, Borisas Kožuščenko ir Tauras Giedra – po 1.

You may also like...