HC „Klaipėda“ U12 Latvijos čempionatas

 

Praėjusį savaitgalį „HC Klaipėda“ U12 komanda ilsėjosi, mėgavosi „Švyturio“ arenoje vykusiu „„CROWNS Baltic Challenge Cup 2017“ turnyru, todėl šį savaitgalį turėjo „atidirbti“.
Šeštadienį (2017-11-18) ši komanda sužaidė dvejas rungtynes. 
Mūsų komanda pirmąsias rungtynes pralošė minimaliu skirtumu. Visą rungtynių laiką komandos apsikeisdavo po įvartį, trečiame kėlinyje „HC Klaipėda“ jau pirmavo, tačiau per paskutines dvi minutes prasileido duįvarčius. O laiko išplėšti pergalę jau nebebuvo. „HC Klaipėda“ – „HK Ogre“ 4:5 (1:1, 2:2, 1:2), įvarčius komandai pelnė:
1:1 Jegoras Sobolevas (pedavimas Nikita Valasenko);
2:2 Dovydas Jukna;
3:3 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Kvedaras);
4:3 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Kvedaras, Danielius Čečekovas).
Pailsėjusi pusantros valandos, mūsų komanda ant ledo susitiko su „Perdaugava 06“ ledo ritulininkais. Va čia tai buvo kova! Likus 2.30 min. iki rungtynių pabaigos, mūsų komandos vartininkas buvo pakeistas šeštu žaidėju. „HC Klaipėdos“ ledo ritulininkai, pralošdami 6:8, sugebėjo išlyginti rezultatą, o „bulitų“ serijoje buvo taiklesni ir išplėšė pergalę. Rungtynių pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 8:8 (5:4, 1:2, 2:2). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:2 Dovydas Jukna;
2:2 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna);
3:4 Nikita Balašovas;
4:4 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas ir Danielius Kvedaras);
5:4 Nikita Balašovas (perdavimas Nikita Valasenko);
6:6 Danielius Kvedaras;
7:8 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna);
8:8 Danielius Čečekovas.
Du iš trijų baudinių realizavo Dovydas Jukna ir Danielius Čečekovas.

Sekmadienis (2017-11-19) nebuvo toks džiaugsmingas. Taip pat ir ši kova buvo dviejų lygių varžovų, tačiau mūsų komandai neužteko jėgų rungtynių pabaigai. „HC Klaipėda“ pralošė „Valmieras HK/BSS“ komandai rezultatu 3:5 (1:0, 1:3, 1:2). Visus tris įvarčius mūsų komandai pelnė Danielius Čečekovas, o už rezultatyvius perdavimus po tašką pelnė Matas Žilinskas, Gabrielius Jurovas (Jurov) ir Dovydas Jukna.

You may also like...