Įspūdingas „HC Klaipėda“ U12 savaitgalis

Neatsimenu kada vaikų žaidimas suteikė tiek daug emocijų ir pasitenkinimo…Neužteks žodžių aprašyti tai, ką mes jautėme šį savaitgalį, kai vyko kova Nacionalinėje vaikų ledo ritulio lygoje U12 grupėje.
Šeštadienį „HC Klaipėda“ U12 komanda žaidė pirmąsias rungtynes su Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“. Pradžia rungtynių buvo labai sunki, kaliningradiečiai pirmavo 2:0, tačiau mūsų komanda susikaupė ir pelniusi du įvarčius iš eilės parodė, kad lengvai pergalės neatiduos. Klaipėdiečiai pirmą kėlinį baigė rezultatu 2:3, per antrą kėlinį įvarčių nepamatėme, o trečią kėlinį „HC Klaipėda“ vis vijosi varžovą. Ir šių varžybų pabaiga buvo neįtikėtina! Likus 7 sekundėms iki rungtynių pabaigos, „Jantarnaja zvezda“ komandos lyderis prasižengė ir buvo pašalintas iš aikštelės. Švieslentėje rezultatas – 4:5. Treneris Eduardas Pavliukovas per minutės pertraukėlę aiškiai nurodė, ką auklėtiniai turi atlikti ant ledo, vartininkas Daniil Cepov buvo pakeistas šeštu žaidėju… Ir per paskutinę sekundę Dovydas Jukna pasiuntė išlyginamąjį įvartį į varžovų vartus!
Po baudinių serijos „HC Klaipėda“ laimėjo 6:5 (2:3; 0:0; 3:2). Įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:2 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
2:2 Danielius Čečekovas (perdavimas Dovydas Jukna, Jegor Sobolev);
3:3 Egoras Sobolevas (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas, Nikita Valasenko);
4:4 Dovydas Jukna (perdavimas Danielius Čečekovas);
5:5 Dovydas Jukna (perdavimas Viačeslavas Alfiorovas).
Baudinį realizavo Danielius Čečekovas.

Šiandien rungtynių scenarijus pasikartojo. Tik sėkmė buvo kaliningradiečių pusėje. Pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis – 1:1, o antrą kėlinį mūsų komanda jau pralaimėjo 2:3. Ir vėl teko „HC Klaipėda“ auklėtiniams vytis varžovą. Tačiau likus mažiau nei 2 min. ritulys rikošetu nuo savo žaidėjo įskrido į Daniil Cepovo vartus. Laiko, o gal jėgų nebeužteko išlyginti rezultatą. Ir Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:5, įvarčius mūsų komandai pelnė:
1:0 Danielius Čečekovas;
2:1 Danielius Čečekovas;
3:3 Jegoras Sobolevas (perdavimas Danielius Čečekovas);
4:4 Dovydas Jukna (perdavimas Jegoras Sobolevas).

You may also like...