HC „Klaipėda“ savaitgalis Latvijoje

Šį savaitgalį HC „Klaipėda“ sužaidė dar trejas Latvijos U12 čempionato varžybas. Pirmos varžybos vyko šeštadienį Ventspilyje  tarp „HC Klaipėda“ U-12  ir „Venta 2002“. Mūsų komanda pergalę iškovojo tik po baudinių serijos 4:3BT (0:1; 1:1; 2:1), įvarčius pelnė Timur Sedleckij-Razin – 2, Klara Miuller – 1. Iš trijų baudinių bulitą realizavo tik Dovydas Jukna, o Daniil Cepovo užrakinti vartai lėmė sunkią pergalę

Sekmadienio rytas Ventspilyje buvo sėkmingesnis už vakarą. „HC Klaipėda“ U12 laimėjo prieš „VENTA 2002“ rezultatu  5:0 (1:0; 3:0; 1:0). Po vieną įvartį pelnė Klara Miuller, Nikita Valasenko, Maksim Sedura, Timur Sedleckij-Razin, Danielius Čečekovas.

Trečios rungtynės vyko jau Talsu miestelyje. Nors klaipėdiečiai smūgiavo žymiai daugiau,  kovą pralaimėjome Talsu komandai rezultatu 3:4 (3:1;0:1; 0:1) po baudinių serijos. Du įvarčius pelnė Dovydas Jukna, vieną Timur Sedleckij-Razin. Rungtynių metu mūsų komandos trijų įvarčių vietiniai teisėjai tiesiog neužskaitė. 

You may also like...