U-12 tęsia kovas Latvijos čempionate

2016-09-18 „HC Klaipėda“ U-12 komanda patyrė pirmą pralaimėjimą Latvijos čempionate. Varžybose su „THK/Talsu NSS“ pirmas įvartis įskrido į mūsų vartininko Daniil Cepov saugomus vartus. Ir tik pirmo kėlinio pabaigoje Dovydui Juknai pavyko išlyginti rezultatą. Šis rezultatas 1:1 švieslentėje degė visą antrąjį kėlinį. Trečio kėlinio penktąją minutę mūsų komanda, būdama mažumoje, praleido antrąjį, kaip paaiškėjo vėliau, tą lemtingąjį įvartį. Gaila, bet rezultato pakeisti nepavyko. Protokole užfiksuotas rezultatas ne mūsų komandos naudai. „HC Klaipėda“ – „THK/Talsu NSS“ 1:2.

O 2016-09-25 „HC Klaipėda“ tik po bulitų serijos įrodė savo pranašumą prieš Šiaulių ŠLS U-12 komandą. Klaipėdos „Akropolyje“ kartojosi Šiauliuose vykusių varžybų scenarijus. Kova vyko taškas į tašką. Tik šį kartą trečiajame kėlinyje fortūna buvo ne mūsų pusėje.

HC Klaipėda – Šiaulių ŠLS   5:4 BT  (1:1; 1:0; 2:3). Įvarčius „HC Klaipėda“ pelnė Dovydas Jukna – 2, Danielius Čečekovas ir Aleksandr Zavirochin – po 1. Bulitus realizavo Dovydas Jukna ir Timur Sedleckij-Razin.

You may also like...