Klaipėdos HC „Klaipėda“ U-12 Lietuvos čempionate užėmė trečią vietą

Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos čempionate dvylikamečių divizione Klaipėdos HC „Klaipėda“ U-12 komanda užėmė trečiąją vietą.
Tai paaiškėjo po paskutinio diviziono turo Vilniuje, kur keturios stipriausios dvylikamečių komandos sužaidė paskutinį turą.
HC „Klaipėda“ dar iki šio turo buvo praradusi viltis kautis dėl pirmosios vietos, tačiau rimtai pretendavo į antrąją.
Pirmosiose nieko nelėmusiose rungtynėse 4:9 (0:3, 2:2, 2:2) (įvarčius pelnė: Benas Beličenka 2, Klara Miuller, Ilja Michalevičius) pralaimėjusi čempionės titulą jau anksčiau užsitikrinusiai Vilniaus „Geležinio vilko“ ekipai, HC „Klaipėda“ stojo į mūšį dėl antrosios vietos su Kaliningrado „Fenikso“ (Rusija) komanda.

Deja, jaunimas perdegė ir visą sezoną vos vieno įvarčio skirtumo tai vienos, tai kitos komandos naudai pasibaigdavusios rungtynės baigėsi net 1:9 (1:5, 0:3, 0:1) (įvartį pelnė Vitalijus Fediukinas) Rusijos komandos naudai. „Feniksas“ užėmė antrąją vietą, o klaipėdiečiai čempionate liko treti.

Nieko nebelėmusiose paskutinėse rungtynėse klaipėdiečiai 4:5 pralaimėjo ir Kauno „Griunvaldui“ (įvarčius pelnė: Maksimas Kondratjevas, Aleksandras Zavirochinas, Danielius Čečekovas, Klara Miuller).

Geriausiu čempionato gynėju pripažintas klaipėdietis Ilja Michalevičius.

„Komanda užėmė tą vietą, kurios ir nusipelnė. Be jokios abejonės, dirbsime toliau ir stengsimės pagerinti rezultatą kitais metais, juolab, kad pusė komandos šiame divizione galės žaisti ir kitais metais“,- sakė komandos treneris Olegas Koreškovas.

You may also like...